دیزنی دیر شد: طرفداران مارول منتظر اخبار بد هستند

مارول در میانه ساخت فاز بزرگ جدید MCU است. اما ماسه در چرخ دنده ها وجود دارد. چندین فیلم درباره انتقام جویان و دیگر قهرمانان مارول تاریخ شروع جدیدی را از دست داده اند – به طور دقیق، تاریخ بعدی. در میان آنها مورد علاقه مطلق طرفداران است.

مشکلات Blade MCU مارول را به تاخیر می اندازد

رایان رینولدز در مورد Deadpool 3 صحبت می کند

تأخیر چه تأثیری بر سریال های مارول در دیزنی پلاس می گذارد؟

آیا کم کم مسیر فیلم ها و سریال های مارول را از دست می دهید؟ ما کمک می کنیم:

پیشنهاد پخش جریانی را در Disney+ تماشا کنید

دو فیلم دیگر از MCU نیز به تعویق می‌افتند که تاکنون عنوانی از آن‌ها مشخص نیست. یکی از 14 فوریه به 7 نوامبر 2025 حرکت می کند، در حالی که فیلم بدون عنوان 1 مه 2026 اکنون اصلاً تاریخ شروعی ندارد.

بیشترین تأثیر را بازسازی شده است تیغه ها، زیرا در اینجا اکران نمایشی تا حد زیادی به عقب رانده خواهد شد. به جای اینکه طبق برنامه ریزی قبلی در 3 نوامبر 2023 اکران شود، فیلم جدید درباره روزگرد متولد شده در خون آشام تا 6 سپتامبر 2024 ظاهر نخواهد شد – تقریبا یک سال بعد (منبع: مارول). گفته می شود مشکلات در مرحله پیش تولید مقصر است. بخش‌های بزرگی از فیلمنامه باید اصلاح شود و ظاهراً جانشینی برای بسام طارق کارگردان هنوز پیدا نشده است. بر همین اساس شروع فیلمبرداری به تعویق افتاده است.

دنیای سینمایی مارول وارد مرحله جدیدی می شود. پس از نقطه اوج قبلی با پایان حماسه Infinity، بازسازی سوژه های شناخته شده و همچنین برخی از چهره های جدید، باید همچنان موفقیت فیلم های ابرقهرمانی را حفظ کنند. اما برخی از پروژه ها در حماسه جدید Multiverse اکنون به تعویق افتاده اند، همانطور که استودیو مارول اعلام کرده است.

Deadpool 3 قطعاً در راه است و قول می دهد با وجود تاخیر، موفق شود:

Blade برای فیلم های بعدی مارول به مشکل تبدیل می شود. در داخل MCU، نسخه ها به شدت بر روی یکدیگر ساخته می شوند، بنابراین Blade احتمالا باعث تاخیر در این فیلم ها شده است:

  • استخر مرده 3 (عنوان ناشناخته): بازگشت ددپول – و ولورین هیو جکمن – در ابتدا برای 6 سپتامبر 2024 برنامه ریزی شده بود، زمانی که Blade اکنون قرار است اکران شود. ددپول با آن به سمت 8 نوامبر 2024.
  • چهار شگفت انگیز: راه‌اندازی مجدد فرنچایز Fantastic Four توسط Deadpool در قسمت جایگزین شده است. پرتاب از 6 سپتامبر 2024 تا تاریخ 6 سپتامبر 2024 انجام می شود 14 فوریه 2025. باید دید Fantastic Four نیز مانند Deadpool به فیلم روز ولنتاین تبدیل خواهد شد یا خیر.
  • Avengers: Secret Wars: دومین فیلم Avengers از مراحل بعدی MCU نیز به طور قابل توجهی عقب رانده شده است. به جای برنامه ریزی اولیه در 7 نوامبر 2025، فیلم باید اکنون در 1 می 2026 از سینماها شروع شود
در حال حاضر مشخص نیست که تغییرات در برنامه دیزنی یا مارول چه تاثیری بر پروژه های دیگر خواهد داشت. با این حال، از آنجایی که هم خود فیلم‌ها و هم دنیای سری مارول در حال حاضر هرچه بیشتر در هم تنیده شده‌اند، تأثیرات روی محتوای دیگر و در نتیجه بر برنامه دیزنی + قابل تصور است – اگرچه به طور رسمی تأیید نشده است.منبع