دیدنی مطلق برای همه طرفداران ترسناک

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع دین جوان در شوک دوستانش ظاهراً خود را در خواب درست در مقابل آنها می کشد. مدت کوتاهی پس از این حادثه عجیب، دوستان او در خواب با مردی مرموز با دستان سوخته و تیغ آشنا می شوند. در حالی که سعی می کنند قربانی قاتل کابوس نشوند، به تدریج گذشته تاریک او را کشف می کنند. آیا دوستان می توانند راز فردی کروگر را کشف کنند و او را شکست دهند؟

یک کابوس در خیابان الم: کابوس های بیشتری برنامه ریزی شده است؟

فردی کروگر با دنباله های متعدد – کم و بیش خوب – جایگاه خود را در فرهنگ پاپ دهه 80 تثبیت کرد. کروگر در کنار جیسون وورهیس و مایکل مایرز یکی از ترسناک ترین هیولاهای فیلم در ژانر ترسناک است. شیفتگی شخصیت افسانه ای در حال حاضر مخترع “Haunted Hill House” مایک فلانگان را اشغال کرده است. او می خواهد بازسازی 2010 را فراموش کند و فردی کروگر را در یک فیلم جدید به زندگی بازگرداند. همانطور که ScreenRant گزارش می دهد، یک ایده مشابه وجود دارد، اما مبارزه برای حقوق اجرا را دشوار می کند. مایک فلانگان با سریال ده قسمتی نتفلیکس بدون شک ثابت کرد که استعداد ترسناک موثر دارد. با این حال، در حال حاضر مشخص نیست که او چه زمانی می تواند دیدگاه خود را از بازگشت فردی کروگر به عمل آورد.

اولین نمایش در سال 1984 با چندین دنباله دنبال شد که در سال 2010 با بازسازی نسخه اصلی به پایان رسید. در ویدیوی خود، به شما خواهیم گفت که آیا بخشی از این مجموعه در فهرست یازده ترسناک ترین فیلم ترسناک قرار گرفته است یا خیر.

فیلم A Nightmare On Elm Street درباره چیست؟

رویای وحشتناکی که یک فیلم کالت را زنده کرد! کارگردان ساموئل بایر با این بازسازی ترسناک باعث ایجاد شب های بی خوابی شد.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

با نگاهی به فیلم‌شناسی وس کریون، نمی‌توان از خود متعجب نشد که چگونه این مرد توانسته زندگی را با روحیه مثبت طی کند. خون، وحشت و غاز در میراث سینمایی او جریان دارد، میراثی که این آمریکایی که در سال 2015 درگذشت. فرقی نمی‌کند «The Swamp Thing»، «Shocker»، «Nursed» یا «The House of the Forgotten» باشد: کریون ژانرهای کلاسیک افسانه‌ای را خلق کرد که هر طرفدار باید یک بار در زندگی‌اش آن‌ها را دیده باشد. البته، این شامل اودیسه فردی کروگر از طریق رویاهای جوانانی است که باید از هیولای زخمی به امان برسند. تفسیری دوباره از «یک کابوس در خیابان الم» در سال 2010 به تلویزیون می آید. در نتفلیکس آیا داری شانس ملاقات با فردی کروگر (رابرت انگلوند) بدون وقفه تبلیغاتی. در غیر این صورت شما نیز می توانید بپیوندید آمازون پرایم ویدئو در جریان خرید یا اجاره به خود می لرزید. اما مواظب باشید: قاتل زنجیره‌ای رؤیایی ردپای سنگینی بر جای می‌گذارد.