دکمه مخفی روی ماشین پارکینگ باعث صرفه جویی زیادی در هزینه شما می شود

پارکینگ می تواند گران باشد. با این حال، در برخی موارد، می توانید با استفاده از دکمه مخفی روی ماشین پارکینگ در هزینه ها صرفه جویی کنید.

پارکینگ رایگان رویای بسیاری از رانندگان است. با این حال، در شهرهای بزرگ – به ویژه در مناطق شلوغ – این می تواند یک چالش واقعی باشد. اما یک ترفند ساده برای اجتناب از پرداخت هر گونه پول، حداقل برای مدت کوتاهی وجود دارد: این به اصطلاح “دکمه کوکی”. فقط تعداد بسیار کمی از رانندگان آن را می شناسند.

دیسک پارک الکترونیکی نیز در هنگام پارک کردن خودرو استرس زیادی را از شما دور می کند. در ویدیو می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

با این دکمه می توانید به صورت رایگان پارک کنید

پارکینگ در مراکز شهر آلمان ممکن است گران باشد. یک ترفند هوشمندانه می تواند در اینجا کمک کند. در بسیاری از شهرها مانند برلین، کلن و برگیش گلادباخ، رانندگان این فرصت را دارند که با فشار دادن یک دکمه، به صورت رایگان در دستگاه‌های انتخابی بلیط پارکینگ پارک کنند. به اصطلاح دکمه قهوه ای معمولا برای مدت زمان محدودی اجازه می دهد 15 تا 30 دقیقه بدون بلیط پارکینگ ماندن.

این عملکرد به ویژه برای رانندگانی که… فقط کافی است برای مدت کوتاهی در مرکز شهر توقف کنید به عنوان مثال، شما نیاز به انجام وظایف یا سوار کردن مسافران دارید. دکمه چرخاندن نان روی دستگاه نه تنها در وقت شما صرفه جویی می کند، بلکه در هزینه شما نیز صرفه جویی می کند، زیرا نیازی به پرداخت هزینه پارکینگ ندارید.

پارکینگ رایگان با شرایط

با این حال، استفاده از دکمه کوکی منوط به خیابان‌ها و زمان‌بندی‌های خاصی است. رانندگان باید اطمینان حاصل کنند که از زمان مجاز پارکینگ تجاوز نکنند، در غیر این صورت باید تمام هزینه را بپردازند. علاوه بر این، داشتن یک بلیط رایگان پارکینگ مهم است به وضوح روی داشبورد قابل مشاهده است برای جلوگیری از هشدار.

علاوه بر این، لازم به ذکر است که دکمه کوکی فقط برای توقف های کوتاه و او معتقد است. اگر می خواهید بیشتر پارک کنید، باید یک بلیط معمولی پارکینگ بخرید. به هر حال، شما می توانید دکمه رول نان را با علامت گذاری واضح آن تشخیص دهید. هر راننده ای نیز باید این علامت کوچک را بداند.

گیگا توصیه می کند

مقالات جالب تر

آیا از پست لذت بردید؟ ما را در WhatsApp و Google News دنبال کنید و هیچ خبری در مورد فناوری، بازی و سرگرمی را از دست ندهید.

منبع