دو گوشی گلکسی رتبه اول را حفظ می کنند

در حال حاضر همه چیز برای سازنده آیفون به خوبی پیش می رود. اما در میان مدت، اپل باید در آفریقا با مشکلی روبرو شود.

برای اپل، 17 درصد به معنای این است بالاترین سهم بازار، که شرکت آمریکایی تا کنون در یک سه ماهه دوم محققین بازار به طور خلاصه توانستند به دست آورند.

ماه های چالش برانگیز پشت تولید کنندگان بزرگ گوشی های هوشمند است. در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، فروش جهانی گوشی های هوشمند در سه ماهه دوم سال 2023 8 درصد کاهش یافته است. از اپل گرفته تا شیائومی، همه باید پرهای خود را گم می کردند. اما سامسونگ به ویژه تحت تأثیر قرار گرفت.

سری گلکسی A در سه ماهه دوم سال 2023 به سامسونگ کمک خواهد کرد

در کتابهای کره جنوبی الف منهای 12 درصد، فقط Vivo از این هم پایین تر رفت. علیرغم کاهش، سامسونگ توانست از جایگاه خود به عنوان بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان دفاع کند. نکته اصلی در شرکت الکترونیک است 22 درصد سهم بازار.

محققین بازار در Counterpoint Research این موفقیت را در درجه اول به این موضوع نسبت می دهند عملکرد قوی سری گلکسی A برگشت (منبع: Conterpoint Research). گلکسی A54 و گلکسی A34 در اواسط ماه مارس به طور رسمی معرفی شدند. در مقایسه با مدل های قبلی، سامسونگ قیمت هر دو دستگاه را پایین آورده است که در تست گلکسی A54 ما را نیز آزار داد. به نظر می رسد مشتریان به سختی قیمت بالاتر را اذیت کرده اند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

گوشی هوشمند جدید سامسونگ؟ شما باید این را تغییر دهید:

اپل یک رکورد را جشن گرفت

در سه ماهه دوم سال 2023، سامسونگ توانست از جایگاه اول خود به عنوان بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان دفاع کند. به گفته محققان بازار، این غول الکترونیکی گلکسی اس 23 را برای تشکر ندارد. بلکه دو گوشی میان رده گلکسی عامل موفقیت بودند. در همین حال، رقیب اصلی اپل در حال عقب نشینی است.

سامسونگ الکترونیکس

با 17 درصد سهم بازار می تواند اپل جایگاه دوم را حفظ کرد. پس از آنها شیائومی (12 درصد) و اوپو (10 درصد) قرار دارند. رتبه پنجم به ویوو با 8 درصد می رسد. این که ممنوعیت فروش محلی تا چه حد به Oppo و Vivo آسیب می رساند را باید در سه ماهه بعدی مشاهده کرد. مانند سامسونگ، شیائومی نیز باید با منفی 12 درصد کنار بیاید.