دوچرخه ها و دوچرخه های الکترونیکی ارزان تر می شوند: اولین تولید کنندگان قیمت ها را کاهش می دهند

اگر در دو تا سه سال گذشته دوچرخه یا دوچرخه الکترونیکی را با قیمت بالا نخریده اید، اما در پول خود صرفه جویی کرده اید، احتمالا اکنون زمان شما فرا رسیده است. اولین تولید کنندگان احساس می کنند که ارقام فروش در حال کاهش است. به همین دلیل است که پس از مدت‌ها تخفیف‌هایی که آخرین بار قبل از همه‌گیری کرونا وجود داشت، دوباره اعطا می‌شوند. به عنوان یکی از شناخته شده ترین تولید کنندگان دوچرخه، رز قبلا تایید کرده است که قیمت ها 15 درصد کاهش می یابد (منبع: Handelsblatt). سایر خرده فروشان احتمالاً دنبال خواهند شد، زیرا دو دلیل اصلی برای کاهش قیمت وجود دارد:

  • تنگناهای عرضه در حال کاهش است تا بتوان دوچرخه های بیشتری ساخت و دوباره وارد بازار کرد.
  • علاوه بر این، بحران انرژی در حال حاضر باعث می شود بسیاری از مردم پول خود را نگه دارند و دیگر خریدهای بزرگ انجام ندهند.

بنابراین ما فرض می کنیم که قیمت دوچرخه و دوچرخه الکترونیکی امسال و همچنین در سال آینده به طرز محسوسی کاهش خواهد یافت. بسیاری از تولیدکنندگان دوچرخه در سال های اخیر از رونق دوچرخه و قیمت های بالا سود برده اند. حالا باید دوباره زمانی فرا برسد که وقتی در مورد تخفیف سوال می کنید به خنده شما نمی نشیند زیرا فروشنده می گوید 50 نفر هستند که این دوچرخه را به قیمت آن می خرند. من خودم زمانی که به دنبال دوچرخه سنگریزه بودم آن را تجربه کردم. به همین دلیل است که من اکنون منتظر هستم تا ببینم در هفته های آینده چه اتفاقی می افتد قبل از اینکه من اعتصاب کنم.منبع

GMC Hummer EV AWD 4WD E-Bike معرفی شد

قیمت دوچرخه کاهش خواهد یافت

هامر یک دوچرخه الکترونیکی با چهار چرخ متحرک ساخته است:

در دوران کرونا، علاقه به دوچرخه‌های معمولی، دوچرخه‌های مخصوص سنگریزه و همچنین دوچرخه‌های الکترونیکی در طرح‌های مختلف به شدت افزایش یافته است. در همان زمان مشکلات تحویل وجود داشت و بنابراین قیمت ها به شدت افزایش یافت. حالا جزر و مد دوباره در حال چرخش است.

رز قیمت دوچرخه را کاهش می دهد

با تخفیف ها، رئیس رز می خواهد انگیزه ای برای خرید و بهینه سازی تولید بدهد تا در هزینه ها صرفه جویی شود و این تا حدودی جبران شود. اما همچنین آن فروشنده آنلاین دوچرخه Bike24 از یک “محیط چالش برانگیز” و “احساس ابری مصرف کننده” صحبت می کند.. فروش قبلاً در سه ماهه دوم سال 2022 آسیب دیده است.