MediaMarkt و Saturn یک رقیب جدید دارند: پس از اینکه Coolblue قبلا فقط با یک فروشگاه نمایندگی داشت، فروشگاه دوم در آلمان اکنون اضافه می شود. در کشورهای دیگر، آنها قبلاً راه خود را برای تبدیل شدن به بزرگترین خرده فروش الکترونیک آنلاین انجام داده اند.

بازار رسانه ای

Coolblue: فروشگاه دوم آلمان افتتاح شد

از این پس، شرکت هلندی Coolblue نه تنها با یک فروشگاه در دوسلدورف، بلکه در اسن نیز نمایندگی دارد. در مرکز شهر است فروشگاه با بیش از 1400 متر مربع موجود است و طبق معمول، سبد محصولات مشابه MediaMarkt را ارائه می دهد. این شامل گوشی های هوشمند، هدفون، لپ تاپ و تلویزیون های هوشمند می شود.

سفارشات آنلاین را می توان در اسن دریافت کرد و تحویل به خانه شما ارسال شد. در همین راستا Coolblue در این اطلاعیه اشاره می کند که بسته های کوچک در داخل و اطراف اسن تحویل با دوچرخه اراده.

فروشگاه جدید Coolblue شامل هشت “دنیای محصول” مختلف، که در آن برخی از مقالات نیز می توانند مستقیماً در سایت تست شوند. برای این منظور، Coolblue یک منطقه نشیمن راه اندازی کرده است که می توان تلویزیون ها و نوارهای صوتی را از نزدیک بررسی کرد. در منطقه ای دیگر دستگاه های قهوه ساز تمام اتوماتیک منتظر مشتریان هستند.

تا مشتریان بتوانند آن را انتخاب کنند مناسب ترین محصول تصمیم بگیرید، خرده فروش دیوارهای مشاوره نصب کرده بود. در اینجا به عنوان مثال، اصطلاحات فنی و مواردی که هنگام خرید تلویزیون باید در نظر گرفته شود، توضیح داده شده است.

اما لازم نیست نکاتی را در مورد خرید تلویزیون دنبال کنید، زیرا ویدیوی ما کافی است:

Coolblue: شروع موفق در آلمان

Coolblue تنها با اولین فروشگاه خرده فروشی خود در جولای 2020 وارد آلمان شد. این شرکت در بازار داخلی خود در هلند و بلژیک نیز فعال است. سال گذشته یکی می توانست گردش مالی 2.3 میلیارد یورو تولید شود. Coolblue در سال 1999 به عنوان مجموعه ای از فروشگاه های اینترنتی مختلف تاسیس شد.