دوباره یک تابع وضعیت جدید ظاهر شد

نسخه:2.22.13.75

مجوز:نرم افزار رایگان

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

واتس‌اپ اخیراً واکنش‌هایی را به پیام‌ها، تصاویر و ویدیوهای معمولی معرفی کرده است. به جای نوشتن یک پیام به عنوان پاسخ، می توانید به سادگی یک پست را علامت گذاری کنید و با یک ایموجی انتخاب شده به آن پاسخ دهید. وضعیت باید دقیقاً همان عملکرد را داشته باشد (منبع: WABetaInfo). در آینده، شما به سادگی قادر خواهید بود با یک ایموجی به وضعیت یک مخاطب واکنش نشان دهید. در آخرین نسخه بتا واتس اپ برای اندروید، در مجموع هشت ایموجی برای انتخاب وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. بنابراین نیازی نیست که به یک وضعیت با متن واکنش نشان دهید، می توانید به سادگی یک ایموجی ارسال کنید.

با این حال، این ایموجی در واقع به عنوان یک پیام برای شخصی که وضعیت را ارسال کرده است ارسال می شود. در واقع، ما انتظار داشتیم که گیرنده نشان داده شود که وضعیت به آن واکنش نشان داده شد، اما شکلک به سادگی در نمای کلی وضعیت پیوست شده است، همانطور که از فیس بوک می دانید. از آنجایی که عملکرد واتس اپ در حال حاضر هنوز در حال توسعه است، البته هنوز می تواند برای نسخه نهایی تغییر کند. در حال حاضر نمی توانید این ویژگی را خودتان امتحان کنید. با این حال، هم برای کاربران اندروید و هم برای iOS در دسترس خواهد بود.

بهترین جایگزین های WhatsApp در یک نگاه:

وضعیت WhatsApp با پیام های صوتی

واتس اپ می خواهد عملکرد وضعیت محبوب این پیام رسان را حتی بهتر کند. این شرکت احتمالاً قصد دارد چندین نوآوری را به طور همزمان معرفی کند، همانطور که اخیراً در سایر زمینه ها اتفاق افتاده است.

وضعیت واتس اپ واکنش هایی دریافت می کند

زبان ها:آلمانی