دنی پسر!

در IMdB به اندازه کافی برای خارق العاده 8.5 از 10 امتیازراتن تومیتوز 86 درصد جوایز مشابه را دریافت می‌کند و بینندگان حتی 93 درصد را به خوبی دریافت می‌کنند. همه اینها همچنین با تعداد زیادی جوایز امی پاداش داده شد. ارگو: ببین! نویسنده این سطور احتمالا بارها و بارها کوک می کند و از تمام 101 قسمت در آرامش لذت می برد.

دنی کرین برگشت. دنی کی؟ اگر نمی توانید به این سوال پاسخ دهید، بهترین و عجیب ترین درام حقوقی دنیا را ندیده اید. “Boston Legal” زمانی در تلویزیون پخش شد، به “کاپیتان کرک” یک نقش ستاره جدید داد و سرانجام از 14 دسامبر به تلویزیون بازخواهد گشت – دیزنی + این امکان را فراهم می کند.

Disney+ Boston Legal را به تلویزیون بازگرداند – سرانجام!

سیگار ویلیام شاتنر تقریباً از خندق می افتد:

به هر حال، “Boston Legal” ابتدا بین سال‌های 2004 تا 2008 از شبکه ABC در ایالات متحده و در آلمان با کمی تاخیر بین سال‌های 2006 و 2010 در Vox پخش شد. در عین حال می‌توانید سریال را در Amazon Prime Video تماشا کنید، اما این مدت‌ها پیش بود. حالا Disney+ دلش گرفته است و شرارت های شرکت حقوقی بوستون “Crane, Poole & Schmidt” را به تلویزیون بازگردانده است.

چقدر سریال خوبه

متاسفانه تا به امروز هیچ دنباله ای وجود ندارد. اما شاید دیزنی + “سریال مادر” را بازگرداند. شخصیت‌های Alan Shore و Denny Crane ابتدا در فصل آخر Practice معرفی شدند. بنابراین بوستون قانونی است اسپین آف، که حتی می توانست حداقل از نظر کیفیت از سلف پیشی بگیرد. با “Ally McBeal” قبلاً روی دیزنی + کار کرده بود. واقعیت سرگرم کننده: هر سه سریال در یک دنیای تلویزیونی ساخته شده توسط تهیه کننده دیوید ای.منبع

طرفداران و آنهایی که می خواهند یکی شوند باید مدت زیادی منتظر این کار باشند. اما اکنون مشخص شده است: تمام 5 فصل سریال Boston Legal تمام شده است از 14 دسامبر 2022 در صورت تقاضا در دیزنی + موجود است. اگر سریال حقوقی باشکوه David E. Kelley را نمی شناسید، حتما باید نگاهی بیندازید.

Disney+ و Co بیش از پیش به نتفلیکس نزدیک می شوند:

در قلب اکشن دو بازیگر اصلی قرار دارند – جیمز اسپیدر به عنوان آلن شور و ویلیام “کاپیتان کرک” شاتنر به عنوان دنی کرین. این دو نه تنها یک آتش بازی از دیالوگ را ارائه می کنند، چیزی که قبلاً هرگز اتفاق نیفتاده است. همه رفقای دیگر جلوی دوربین نیز اجراهای درجه یک را ارائه می دهند. این سریال در موارد عجیب و غریب و در عین حال کاملاً مرتبط، بازی با کلمات و دیدگاه خود کنایه آمیز پیشرفت می کند.