دنباله لوکی و یک سورپرایز بزرگ در دیزنی +

قابل درک است که دومین سری MCU سال موردانتظار تنها با تاخیر کاربران دیزنی پلاس را به نمایش می گذارد. مثل مارول اکنون اعلام شده است، همراه است “لوکی” از 6 اکتبر 2023 به علاوه.

ما انتظار بیشتری از دیزنی پلاس در مجموعه‌های مارول برای سال 2023 نداشتیم، زیرا این یک راز آشکار بود و هست که سریال‌های MCU کمتری باید در آینده منتشر شوند. با این حال، Marvel و Disney+ هنوز هم یکی دارند شگفتی “کوچک” در قسمت عقبی

چگونه می تواند در فصل 2 ادامه یابد؟ حدس و گمان در ویدئو:

سورپرایز دلپذیر: «اکو» به سال 2024 موکول نشد

همچنین به موقع برای پاییز منتشر شده است:

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

استراتژی جدید مارول مطالب کم و دیرهنگام زمانی که اولین سری MCU در سال 2023 منتشر شد، مشخص بود. “تهاجم مخفی” با ساموئل ال. جکسون در نقش نیک فیوری در ابتدا قرار بود در بهار شروع شود، اما در ماه مارس مشخص شد: تا ابتدای تابستان در 21 ژوئن شروع نمی شود.

در دیزنی +: مارول فصل دوم Loki را در پاییز 2023 اعلام کرد

با من اینطور خواهد بود “پژواک” یک سری دیگر از مارول برخلاف تاکتیک های قبلی، “اکو” همه قسمت ها در 29 نوامبر منتشر شده. به هر حال، غیر معمول، دیزنی + تصمیم گرفته بود این طرح انتشار را در نتفلیکس ممنوع کند و ترجیح می دهد آن را به صورت هفتگی منتشر کند.

اعلام «اکو» کمی غافلگیرکننده است. پس از اقدامات اخیر در دیزنی و مارول، دیگر نمی توان چنین انتظاری داشت.

این که آیا سریال‌های «قلب آهنین» و «آگاتا: دایره آشوب» که در ابتدا برای سال 2023 وعده داده شده بودند، همچنان شانس انتشار دارند یا خیر، جای سوال دارد. می توان امیدوار بود، اما ما روی آن حساب نمی کنیم. تاریخ شروع تاخیر برای “Loki” و “Echo” بیشتر مخالف آن است. با این حال 2024 به عنوان سال آغازین از این نظر برای ما محتمل تر به نظر می رسد.

یک یادآوری کوچک: “اکو” یکی است شاخه ای از سری MCU “Hawkeye” از سال 2021. شخصیت سریال مایا لوپز با نام مستعار اکو قبلاً در آن ظاهر شده بود، در ابتدا به عنوان یکی از مخالفان معروف Avengers.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع سر انجام صبر به پایان رسید. مارول متعهد می شود و در نهایت تاریخ تأخیر انتشار فصل دوم Loki را در دیزنی پلاس اعلام می کند. اما یک اطلاعیه نسبتاً شگفت‌انگیز دیگر وجود دارد.