دلیل واقعی پایان یکی از بهترین سریال ها

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

ارائه دهنده پخش جریانی در مورد لغو سریال سخت است، اما نتفلیکس در اینجا مقصر نیست. در بیانیه ای در توییتر، خالق سریال، Jon Hurwitz دلیل واقعی را فاش کرد. در نتیجه، خود سازندگان پایان را پس از فصل بعد انتخاب کردند.

شاید یکی از بهترین سریال های نتفلیکس تا به حال 5 فصل داشته باشد اما بعد از فصل ششم تمام شده است. برخلاف آنچه که ممکن است تصور شود، ارائه دهنده استریم مسئولیتی در قبال پایان «کبرا کای» ندارد.

نتفلیکس

هورویتز به صراحت می گوید: «ما کبری کای را می خواستیم همیشه طبق شرایط خودمان از آن خارج می شویم و از اینکه فرصت انجام این کار را داریم سپاسگزاریم.» فرصتی که هر سریال ساز به دست نمی آورد. نتفلیکس معمولاً سرنوشت یک سریال را تعیین می کند.

اما همه چیز با «کبرا کای» حتی پس از فصل آینده تمام نشده است. حتی اگر سریال تمام شود بنابراین احتمالاً شاخه هایی وجود خواهد داشت. هورویتز امیدوار است و می‌گوید: «اما این بدان معنا نیست که کار با میاگیورس تمام شده است. ما این دنیا را دوست داریم.»

همکاران kino.de در حال حاضر به دنبال توپ کریستالی برای فصل 6 هستند:

امید مشروع برای سریال های فرعی

این سریال برای اولین بار در YouTube Red پخش شد، اما در سال 2020 به نتفلیکس تغییر یافت. پنجمین و آخرین فصل در سپتامبر 2022 در آنجا اجرا شد. در پایان ژانویه مشخص شد که این درست است فصل ششم وجود خواهد داشت، اما بعد از آن تمام می شود. هر کسی که فکر می کند نتفلیکس این تصمیم را گرفته اشتباه می کند.

خوش شانس برای هواداران. چه کسی می داند، شاید بتواند “Miyagiverse” در چند سال حتی با “جهان سینمایی مارول” ضبط کنید – برای این کار نیازی به ابرقهرمانان نیست. هر چند فقط کمی کاراته.

بدون شک، Cobra Kai یکی از بهترین محتوایی است که می توان در نتفلیکس یافت. را ادامه سری فیلم های افسانه ای کاراته کید با بازیگران اصلی فقط ترکیب مناسبی از نوستالژی و ایده های جدید است. با امتیاز Rotten Tomatoes بیش از 90 درصد، لازم نیست چیز زیادی در مورد کیفیت سریال بگویید.

خروج برای “Cobra Kai”: هیچ تصمیمی از طرف نتفلیکس نیست