دست زدن برای خودروهای الکترونیکی؟ آلمانی ها می خواهند موتور احتراقی را حفظ کنند

TankenApp محصولی از Ströer Media Brands GmbH است که GIGA نیز به آن تعلق دارد.

TankenApp با روند قیمت بنزین

TankenApp با روند قیمت بنزین

در این رابطه، ابتکار وزیر حمل و نقل فدرال، فولکر ویسینگ، بی نتیجه نبود. وی موافقت آلمان با برنامه های فعلی بدون راه حل برای موتورهای احتراقی از سال 2035 را رد کرده بود و در نتیجه رای نهایی را به تاخیر انداخت. در ابتدا از طرح ویزینگ حمایت چندانی نشد با این حال، نظرسنجی باید به او رونق تازه ای بدهد.

Stroer Media Brands GmbH

در همین حال، وزارت فدرال امور دیجیتال و حمل و نقل کمیسیون اتحادیه اروپا، به رهبری Volker Wissing، دارای یک مصالحه پیشنهادی بر این اساس، یک دسته خودروی جدید به طور انحصاری برای سوخت های الکترونیکی باید از قبل برای یورو 6 معرفی شود. پس از اجرایی شدن ممنوعیت موتورهای احتراقی، خودروهایی که فقط با سوخت الکترونیکی کار می‌کنند، می‌توانند در مرحله بعدی برای محدودیت ناوگان در نظر گرفته شوند (منبع: Heise آنلاین).

در واقع، تصمیم نهایی باید قبلا گرفته می شد و باید مشخص باشد که از سال 2035 فقط خودروهای جدیدی که دیگر انتشار CO2 ندارند، می توانند ثبت نام کنند. در واقع اینطور خواهد بود پایان برای موتور احتراق داخلی، هر چند نه به نام مهمتر از همه، نظرسنجی از طرف ARD در آلمان با این طرح موافق است افراد جوان زیر 34 سال (33 درصد) یا افراد دارای مدارک تحصیلی عالی (34 درصد).

نکته پس انداز GIGA
سوخت خیلی گرونه؟ آیا به دنبال ارزان ترین پمپ بنزین هستید؟ سپس برنامه سوخت گیری ما را دانلود کنید. در آنجا کمترین قیمت بنزین را در منطقه خود خواهید یافت.

TankenApp با روند قیمت بنزین

TankenApp با روند قیمت بنزین

این سوال که کدام درایو ارزشمندتر است به ندرت به اندازه امروز باز بوده است:

سازش: خودروهای سوخت الکترونیکی نه موتورهای احتراقی؟

در نهایت وزیر یکی را در نظر دارد مسیر ویژه برای سوخت های الکترونیکی رفتن. خودروهایی که از سوخت الکترونیکی استفاده می کنند باید به صورت جداگانه در نظر گرفته شوند و پس از آن تحت تأثیر تحریم قرار نخواهند گرفت. مناسب به هر حال، هیچ وسیله نقلیه ای وجود ندارد که فقط برای مدت طولانی از سوخت الکترونیکی پر شود. اینکه آیا این تغییر خواهد کرد تا حد زیادی بستگی به این دارد که آیا برنامه‌های Wissing به نتیجه می‌رسند یا خیر.

اتحادیه اروپا می خواهد موتورهای احتراقی را از سال 2035 ممنوع کند. برای مدت طولانی گفته می شد که کشورهای عضوی مانند آلمان نیز در کشتی حضور دارند. همانطور که یک بررسی نشان می دهد، این مورد نیست. اکثریت آلمانی ها نمی خواهند بدون بنزین و گازوئیل کار کنند.

تحرک

آلمانی ها به خودروهای الکترونیکی پشت کرده اند: اکثریت خواهان حفظ موتورهای احتراقی هستند

با این حال، هیچ اکثریتی در این گروه ها وجود ندارد که از طرح های اتحادیه اروپا حمایت کند. تنها در میان رای دهندگان سبز، ممنوعیت موتورهای احتراقی در واقع اکثریت 69 درصدی را خواهد داشت. برای ARD Deutschlandtrend، 1215 رای دهنده واجد شرایط از طریق تلفن یا آنلاین نظرسنجی شدند.

Ströer Media Brands GmbH

آلمان نمی خواهد به موتورهای احتراقی پشت کند: دو سوم (67 درصد) افراد مورد بررسی در ARD آلمان روند دارند در برابر پایان برنامه ریزی شده موتورهای احتراقی از سال 2035 توسط اتحادیه اروپا اعلام شد. را تصویب برای پایان سقوط بنزین و گازوئیل به طور قابل توجهی کمتر از 25 درصد است از (منبع: Tagesschau).

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع