این قسمت قبلاً در برنامه موجود نبود و اخیرا اضافه شده است. بنابراین همه چیز می تواند نشان دهد که سامسونگ به زودی از حلقه هوشمند رونمایی خواهد کرد و در نتیجه به بازار جدیدی نفوذ خواهد کرد که رقابت در قالب اپل، شیائومی و شرکت به سادگی تا به حال در خدمت آن نبوده است. کدام عملکردها را که حلقه سامسونگ پشتیبانی می‌کند هنوز از برنامه قابل خواندن نیست. فقط یک ورودی در نسخه بتا برنامه Health ظاهر شد.

مدت ها است که گمان می رود سامسونگ در حال کار بر روی یک حلقه هوشمند است. این باید اطلاعات تناسب اندام و سلامتی مشابه ساعت هوشمند را جمع آوری کند. به جای یک ساعت بزرگ، فقط باید یک حلقه نسبتا کوچک بپوشید. این انگشتر سامسونگ اکنون در نسخه بتا اپلیکیشن سلامت این شرکت ذکر شده است. در آنجا از “پشتیبانی حلقه” صحبت می کنند.، اتصال به حلقه هوشمند چه معنایی می تواند داشته باشد.

انگشتر سامسونگ در نسخه بتا برنامه Samsung Health ذکر شده است. (منبع تصویر: gadgetsandwearables)

سامسونگ تعداد بسیار زیادی دستگاه را در محدوده خود دارد. از گوشی‌های هوشمند کلاسیک گرفته تا ساعت‌های هوشمند، تبلت‌ها و موارد دیگر. مدت زیادی است که گمان می رود سامسونگ می خواهد یک کلاس کاملاً جدید دستگاه را معرفی کند. اکنون سرنخ دیگری وجود دارد که مستقیماً از سامسونگ می آید.

سامسونگ الکترونیکس

انگشتر سامسونگ در اپلیکیشن Health رونمایی شد

اگر صاحب یک گوشی سامسونگ هستید، باید نکات زیر را دنبال کنید:

حلقه سامسونگ کی می آید؟

سامسونگ در پایان ماه جولای میزبان رویداد Unpacked خواهد بود تا گوشی‌های تاشو، تبلت‌ها و ساعت‌های هوشمند جدید را به نمایش بگذارد. مشخص نیست که آیا حلقه سامسونگ پس از آن فاش خواهد شد یا خیر. این احتمالاً برای یک رویداد بیش از حد خواهد بود. با این حال، اساساً باید این را هم گفت حلقه هوشمند برای مدت طولانی در شایعات در حال وزوز بوده است و تاکنون به ندرت اطلاعات مشخصی به دست آمده است. بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا سامسونگ حلقه خود را عرضه کند.