Ikea یک دستگاه تصفیه هوا جدید به نام Uppåtvind معرفی کرده و آن را بلافاصله در دسترس قرار داده است. باید بتواند بیش از 99.5 درصد از ذرات موجود در هوا را فیلتر کند. در مقایسه با سایر دستگاه های تصفیه هوا، Uppåtvind ارزان تر است. در درجه اول برای اتاق های کوچک در نظر گرفته شده است.

Ikea Uppåtvind: تصفیه کننده هوا ارزان ارائه شده است

ایکیا طیف دستگاه های تصفیه هوای خود را با مدل جدید خود گسترش داده است به طور قابل توجهی ارزان تر است. Uppåtvind کوچکتر است و دارای دسته ای است که به راحتی آن را از یک اتاق به اتاق دیگر منتقل می کند. ابعاد 28 × 22.5 × 12 سانتی متر است که سازنده وزن آن را 2 کیلوگرم مشخص کرده است (منبع: Ikea).

دستگاه تصفیه هوا UPPÅTVIND

دستگاه تصفیه هوا UPPÅTVIND

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/11/20 ساعت 6:56 بعد از ظهر

از فیلتر ذرات یکپارچه به گفته Ikea، بیش از 99.5 درصد از ذرات ریز موجود در هوا مانند گرد و غبار و گرده را تا اندازه 0.1 میکرون جذب می کند. یک صفحه نمایش LED نشان می دهد که فیلتر ذرات چه زمانی باید تعویض شود. Ikea توصیه می کند هر شش ماه یکبار تعویض کنید. از طرف دیگر، پیش فیلتر Uppåtvind را می توان به راحتی با جاروبرقی جدا کرد.

با فیلتر هوا می توانید بین سه سطح دمنده انتخاب کنید که با عملکرد متفاوت و نویز پس زمینه قابل توجه است. مصرف برق بین 2.4 تا 8 وات است. به گفته Ikea، Uppåtvind در درجه اول برای فضاهای کوچک طراحی شده است. با اندازه اتاق 7 متر مربع، هوا به طور کامل پنج بار در ساعت تمیز می شود. انتظار می‌رود در اتاق‌های بزرگ‌تر زمان تمیز کردن طولانی‌تر باشد.

شما همچنین می توانید با مبلمان Ikea درآمد کسب کنید:

دستگاه تصفیه هوای جدید ایکیا 35 یورو قیمت دارد

فیلتر هوای جدید را می توان بلافاصله سفارش داد و یا از فروشگاه مبلمان خریداری کرد. قیمت آن 35 یورو است و فقط در رنگ سفید موجود است (به Ikea مراجعه کنید). فیلترهای ذرات جایگزین با قیمت 5 یورو در دسترس هستند. فیلترهای هوای دیگر مانند Förnuglich و Starkvind گاهی اوقات هزینه بسیار بیشتری دارند.