در سال 2023 کلاهبرداران حساب متوقف خواهند شد

زمان تاریکی در نتفلیکس در حال طلوع است – حداقل برای همه کسانی که قبلاً از تماشای رایگان دوستان و خانواده لذت برده اند. این سرویس استریم می خواهد از اشتراک گذاری رمز عبور کاربران با یکدیگر جلوگیری کند و در نتیجه اشتراک خود را ذخیره کند. اگر این رویه تا کنون ممنوع بوده، اما مجازات نشده است، نتفلیکس 2023 اکنون می خواهد رشته ها را تغییر دهد.

نتفلیکس

نتفلیکس عجله دارد: حساب های اشتراکی از سال 2023 گران تر می شوند

مطمئن نیستید که نتفلیکس انتخاب درستی است؟ ما کمک می کنیم:

تنها در ایالات متحده و کانادا، نتفلیکس باید این گام را بردارد 721 میلیون دلار افزایش درآمد اضافی با این اعداد، جای تعجب دارد که سرویس استریم تنها در زمانی که واقعا مهم است فعال می شود.

مشکلات اجتناب ناپذیر: نتفلیکس باید میزان خطا را پایین نگه دارد

پایان اشتراک‌گذاری حساب نتفلیکس سال‌ها مورد بحث بوده است و برنامه‌های سرویس پخش اخیراً بسیار ملموس‌تر شده است. اکنون باید مشخص باشد که واقعاً خیلی زود تمام می شود: اوایل سال 2023 نتفلیکس آن ها را می خواهد به اشتراک گذاری رمز عبور در ایالات متحده پایان دهیدطبق گزارش وال استریت ژورنال (WSJ). قبلاً فقط بهار ذکر می شد.

هنوز دقیقاً مشخص نیست که چگونه این کار باید انجام شود. احتمالاً هزینه اضافی برای حساب های به اشتراک گذاشته شده با افراد دیگر وجود دارد. 3 دلار اضافی به زودی می تواند در سراسر حوض باشد. هزینه های مشابه به زودی به مشترکان آلمانی نیز وارد می شود، زمانی که دقیقاً هنوز مشخص نیست.

با این حال، سوال پیاده سازی فنی باقی می ماند که نتفلیکس باید آن را حل کند. درباره ی آدرس آی پی اگر شخصی از مکانی متفاوت از حد معمول وارد حساب نتفلیکس شود، قابل درک است. اما این چیزی نمی گوید که آیا این شخص بخشی از خانواده پرداخت کننده است و مثلاً فقط در حال مسافرت است – یا فقط بدون اجازه تماشا می کند.

مدتی است که آزمایش ها در برخی از کشورهای آمریکای لاتین انجام شده است و نتفلیکس به دنبال راه حلی برای آن است. به عنوان مثال، مشاهده رایگان باید با درخواست رمز عبور مکرر برای ثبت نام های شخص ثالث خراب شود – در عرض 15 دقیقه سپس ناظران رایگان باید یک کد از صاحب حساب دریافت کنند. این ممکن است چندین بار در جریان پخش اتفاق بیفتد (منبع: Golem).منبع

این هرگز مجاز نبود، اما نتفلیکس برای مدت طولانی آن را تحمل کرد. از این گذشته، سال به سال هزاران کاربر جدید به دست می‌آیند، بنابراین حتی چند میلیون شکار جانبی که نتفلیکس از آن‌ها درآمدی ندارد، تفاوتی نمی‌کند. اما رشد مداوم کاربران در اوایل سال 2022 به پایان رسید. اکنون به پول نیاز فوری است.