در سال 2023 هزینه های اضافی گرانی وجود خواهد داشت

در o2 گرانتر می شود: مارکوس هاس، رئیس Telefónica می خواهد قیمت تعرفه تلفن همراه را به شدت افزایش دهد. این افزایش قیمت سایر برندهای Telefónica را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. با این حال، مشتریان Vodafone و Telekom برای مدت طولانی در امان نخواهند بود.

رئیس o2: قیمت ها در بهار 2023 افزایش می یابد

هاس فقط نمی خواهد “نشانه گذاری های مسطح” را معرفی کند. در عوض، پیشنهادات فراگیر باید بهبود یابد. اولین قدم این است تمام تعرفه های o2 به طور خودکار به قدرتمندتر و سریعتر شبکه 5G قرار است ارتقا یابد. با این حال، این تنها به مشتریانی کمک می کند که گوشی هوشمندی با قابلیت 5G دارند. اگر نه، فقط گران تر می شود. اما برای هاس، این چیز مهمی نیست.

حق بیمه قیمت فقط به مارک o2 محدود نمی شود. همچنین با برند تخفیف محبوب آبی، در آی یلدیز و ortel Telefónica اطلاع می دهد که قیمت ها به زودی در نتیجه افزایش می یابد. لبرا تحت تأثیر این موضوع قرار نمی گیرد. این شرکت می‌خواهد به طور جداگانه نحوه عملکرد برندهای شریک را به طور جداگانه بیان کند. به گفته هاس، دلیل این امر افزایش هزینه ها، به عنوان مثال برای گسترش شبکه یا برق است. مدیر توضیح می دهد: “بر خلاف گذشته، عملکرد بهتر با همان قیمت دیگر امکان پذیر نیست” (منبع: Handelsblatt).

حتی اگر قیمت ها در حال حاضر افزایش نمی یابد، ارزش لغو قراردادهای تلفن همراه را دارد:

Telekom و Vodafone: افزایش قیمت فقط در حد زمان است

به گفته سخنگوی Telekom، به گفته Handelsblatt، رهبر صنعت آلمان با قراردادهای بلندمدت تا سال 2024 در برابر قیمت بالای برق امنیت دارد. اما وضعیت برای همه ارائه دهندگان یکسان است: قیمت های پایدار بلندمدت برای مشتریان، هزینه های بالایی را برای شرکت ها برآورده می کند. نه Telekom و نه Vodafone به طور رسمی برنامه هایی را برای روزنامه تجاری تایید نکرده اند، اما نشانه ها به یک چیز اشاره می کنند: آنها برای مصرف کنندگان می آیند. زمان گران برای ارتباطات سیار هنوز.منبع

اقدام رئیس هاس Telefónica از جنبه دیگر نشانه بدی است، زیرا o2 و سایر برندهای شرکت را نباید تنها گذاشت. خودی های صنعت این انتظار را دارند همچنین در Vodafone و Telekom یا برندهای تلفن همراه آنها افزایش قیمت در انتظار

مارکوس هاس، رئیس Telefónica، تورم در حال ورود به بازار ارتباطات سیار آلمان است. قیمت پیشنهادات تلفن همراه همچنان در بهار 2023 به طور قابل توجهی گران تر است انجام دادن. ما در مورد صحبت می کنیم هزینه های اضافی تا 10 درصد. برای مشتریان O2 باید چند هفته دیگر یک بیداری گران از زمستان وجود داشته باشد.

افزایش قیمت در ابتدا فقط برای مشتریان جدید برنامه ریزی شده است. اگر قبلاً مشتری O2 هستید، در صورت تعدیل قیمت یکجانبه، از قبل یکی از آنها را طبق قانون دارید حق فسخ ویژه. بدون اطلاعیه، هیچ کس نمی تواند از افزایش قیمت ها شگفت زده شود.