اگر می خواهید از آلدی خرید کنید، باید به روش کلاسیک به فروشگاه بروید. اما بسیاری از مردم دیگر آن را نمی خواهند و از خدمات تحویل برای خواربار استفاده می کنند. Aldi Süd همچنین می خواهد یک سرویس تحویل مانند این را در آلمان در سال 2023 اجرا کند. خدمات تحویل در ایالات متحده باید به عنوان یک الگو عمل کند.

Aldi Süd خدمات تحویل غذا در آلمان را برنامه ریزی می کند

Aldi Süd و Nord در حال حاضر یک فروشگاه آنلاین در آلمان دارند. در آنجا می توانید در درجه اول محصولات تبلیغاتی مانند تلویزیون، لپ تاپ، کباب پز گاز و موارد دیگر را خریداری کنید. برای خرید مواد غذایی، باز هم باید به روش کلاسیک به بازار بروید و خودتان از آنجا خرید کنید. این دقیقا همان چیزی است که قرار است در سال 2023 تغییر کند. طبق آخرین اطلاعات، Aldi Süd باید در نیمه اول سال باشد برنامه ریزی برای راه اندازی یک سرویس تحویل مواد غذایی (منبع: Handelsblatt). برای مثال، دقیقاً مانند سرویس تحویل REWE، می‌توانید به سادگی خواربارفروشی‌ها را به صورت آنلاین انتخاب کنید و مستقیماً در خانه خود تحویل بگیرید. در ترکیب با قیمت های پایین Aldi، این سرویس می تواند نحوه خرید بسیاری از مردم را به کلی تغییر دهد.

در ایالات متحده، Aldi برای خدمات تحویل به مشارکت متکی است، اما این شرکت باید مسئولیت پیشنهاد بین المللی را بر عهده بگیرد. پلتفرم خود را توسعه دهند. این شرکت در حال حاضر مشغول جستجوی توسعه دهندگان برای این کار است. این به تنهایی باید نشان دهد که آلدی سود واقعاً جدی است و راه حل سریعی نیست. تا کنون، هیچ ارائه دهنده ای در آلمان نباید با خدمات تحویل غذا سودی به دست آورد. بنابراین Aldi وارد میدانی می شود که در اینجا بدون خطر نیست، اما در نهایت می تواند از طریق یک استراتژی قیمت گذاری تهاجمی برنده شود.

در اینجا نحوه صرفه جویی در هنگام خرید آورده شده است:

آلدی سود از اظهار نظر خودداری کرد

وقتی از Handelsblatt پرسیده شد، آلدی سود نخواست در مورد گزارش خودی اظهار نظر کند. بنابراین دیدن اینکه آیا Aldi Süd واقعاً خدمات تحویل غذا در آلمان را معرفی خواهد کرد و در پایان چگونه اجرا خواهد شد، هیجان انگیز خواهد بود. خدمات تحویل اخیراً به دلیل شرایط کاری رانندگان بارها و بارها مورد انتقاد قرار گرفته است. ما شما را در جریان خواهیم گذاشت.