در آلمانی به چه معناست؟

شما همیشه عبارات جدیدی را در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک یا X و همچنین در ویدیوهای TikTok می شنوید. واژه طلاحون اخیراً در آنجا بیشتر دیده می شود. چه مفهومی داره؟

اصطلاح «تالهون» اغلب در ویدیوهای آلمانی زبان TikTok استفاده می‌شود، اما در پست‌های نوشتاری نیز استفاده می‌شود.

«الطلحون» چیست؟

اصطلاح «سنت‌گرایان» اغلب برای توصیف گروهی از جوانان به نظر می‌رسد. این معمولاً به معنای جوانان بین 10 تا 25 سال است که در مکان های عمومی پاتوق می کنند. به عنوان یک قاعده کلی، اصطلاح “مسافران” به مردانی اطلاق می شود که سابقه مهاجرت دارند. آنها برخی از ویژگی های معمولی دارند. اینها شامل “کیف های دستی مردانه” و بسته های فانی از برندهایی مانند گوچی، ژاکت های EA7، پیراهن های فوتبال از تیم های بین المللی مانند پاری سن ژرمن یا آث میلان، کفش های نایک، کلاه، زنجیر طلایی آویزان به بیرون، شلوار جین یا شلوار دویدن نیز می شود. به عنوان … هدفون Airpods. حتی زمانی که با هم صحبت می کنید، به گوش شما می چسبد. مدل موی خیس وسط، بخارات یکبار مصرف و نوشیدنی‌های انرژی‌زا، به‌ویژه از ردبول، بخشی از ظاهر تالاهون‌ها هستند.

هیچ ترجمه مستقیمی از کلمه وجود ندارد. خلقت جدیدی است. با این حال، این اصطلاح را می توان به عبارت عربی “تائل حنا” که به معنای “بیا اینجا!”

«طالحون ها» به صورت گروهی وقت می گذرانند. این فعالیت مورد علاقه اوست “سرگردانی” در مکان های عمومیبه عنوان مثال در پارک ها، مراکز خرید، در ایستگاه های اتوبوس یا ایستگاه های قطار. همچنین روی زمین تف انداختن در كنار استدلال های تهاجمی با یکدیگر یا با دیگر گروه های جوانان بخشی از سرگرمی طالهون است.

نمونه هایی از طالهون

از اواسط سال 2024، میم ها و ویدیوهای زیادی در شبکه های اجتماعی مانند این عمدتاً از مطالب موجود استفاده می‌کند که قبلاً به‌عنوان ویدیو توسط گروه‌های جوان مرتبط در TikTok آپلود شده است. ویدئوها معمولاً روی مرد جوانی متمرکز می‌شوند که هوا را مشت می‌کند یا اظهارات تهاجمی به دوربین می‌دهد. این سبک یادآور کلیپ هایی از صحنه رپ گانگستایی است. می توانید چند نمونه از تالاهون ها را در اینجا ببینید:

در میم‌ها، ویدیوهای مربوطه اغلب بازسازی و تقلید می‌شوند، به عنوان مثال با تغییر چهره جوانان یا افزودن موسیقی‌های مختلف به ویدیوها.

گیگا توصیه می کند

مقالات جالب تر

آیا از پست لذت بردید؟ ما را در WhatsApp و Google News دنبال کنید و هیچ خبری در مورد فناوری، بازی و سرگرمی را از دست ندهید.

منبع