دریل شارژی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در آلدی

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Mannesmann M17692 در نسخه ADAC یک ابزار قدرتمند با یک باتری لیتیوم یون 20 ولت، که طول عمر طولانی را تضمین می کند. راننده مته دارای یک حداکثر سرعت 1400 دور در دقیقه و یکی گشتاور 35 نیوتن متر، که آن را به یک شریک قابل اعتماد برای بسیاری از مشاغل اطراف خانه یا کارگاه تبدیل می کند. چاک سریع 10 میلی متری به شما این امکان را می دهد که مته ها و مته ها را سریع و آسان تغییر دهید در حالی که روشنایی LED یکپارچه دید بهتری از سطح کار فراهم می کند.

درایور دریل شارژی ADAC 20 ولت

به جای 129 یورو RRP: مته شارژی 20 ولتی با باتری لیتیوم یونی و چراغ LED در کیف همراه با لوازم جانبی. توسط کارشناسان ADAC تست شده است.

به طور خلاصه، دریل شارژی Mannesmann M17692 ADAC یک ابزار قدرتمند و راحت است که برای استفاده عمومی در خانه یا کارگاه بسیار مناسب است. با توجه به عملکرد و تجهیزات، پیشنهاد در Aldi ارائه می دهد ارزش بسیار خوبی برای پول اگر به یک دریل قابل اعتماد نیاز دارید که بتواند در بسیاری از موقعیت ها از شما پشتیبانی کند، پس حتماً باید پیشنهاد فعلی Aldi را در نظر بگیرید.

دریل شارژی ADAC 20 ولت اکنون از 69.99 یورو در Aldi

چقدر تخفیف دهنده را می شناسید؟ در این ویدیو بدانید:

Aldi فقط پیشنهاد مناسبی را برای متخصصان بهبود خانه و هر کسی که می‌خواهد در فروشگاه آنلاین یکی از سهامداران باشد، دارد: شما آن را دریافت می‌کنید. Mannesmann M17692 در نسخه ADAC با لوازم جانبی با قیمت مناسب از 69.99 یورو (به پیشنهاد در Aldi مراجعه کنید). هزینه های حمل و نقل اضافی 4.95 یورو وجود دارد.

درایور دریل شارژی ADAC 20 ولت

می توانید قیمت های بیشتر Aldi را در اینجا بیابید:

خرید دریل شارژی برای چه کسانی ارزش دارد؟

درایور دریل شارژی ADAC با هزینه کمی عملکرد بسیار زیادی را به شما ارائه می دهد. (منبع تصویر: Mannesmann)

مته شارژی ADAC با قیمت 69.99 یورو در Aldi

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/05/21 ساعت 10:27 ب.ظ

دریل/درایور بی سیم Mannesmann چه کاری می تواند انجام دهد؟

درایور شارژی بسیار راحت و ارگونومیک طراحی شده است. دسته لاستیکی است و در حالی که در دست احساس راحتی می کند وزن کم تنها 2.6 کیلوگرم کار را در مدت زمان طولانی آسان تر می کند. هر دو تنظیمات سرعت یکی را فعال کنید کنترل دقیق سرعت و سازگاری بهینه با کار مربوطه.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/05/22 01:28