دادگاه در مورد برنامه های دوربین های سرعتی حکم سختی می دهد

همچنین باید چشمان خود را در آستانه سفر باز نگه دارید: بسیاری از ایستگاه های پلیس اطلاعاتی را از قبل در مورد کمپین های برنامه ریزی شده دوربین های کنترل سرعت در حوزه مسئولیت خود ارائه می دهند. به عنوان مثال، اگر پلیس محلی خود را در توییتر دنبال کنید، شما شانس خوبی برای اخطار دارید – حتی بدون برنامه غیرقانونی.

این برنامه ها در هر گوشی هوشمندی عالی به نظر می رسند:

فقط خیلی سریع رانندگی نکنید

برنامه‌های Speedcam راهی مفید برای جلوگیری از گرفتن عکس‌های گران‌قیمت در حالی که در ماشین هستید، هستند. متأسفانه برنامه های محبوب برای درایورها ممنوع است. هر کسی که به هر حال از آنها استفاده می کند ریسک گران قیمتی را متحمل می شود. اکنون واضح است که این فقط در مورد رانندگان صدق نمی کند.

برنامه های دوربین سرعت: ممنوعیت برای همه سرنشینان خودرو اعمال می شود

راننده مجبور است 100 یورو به عنوان جریمه پرداخت کنید. معلوم نیست او و مسافر در هزینه ها شریک هستند یا خیر. حکم کارلسروهه در 7 فوریه صادر شد و اکنون قطعی است. همچنین باید اثر سیگنال مناسبی داشته باشد و بنابراین تصمیم در مورد موارد دیگر نیز اعمال خواهد شد. روزنه دور زدن ممنوعیت استفاده از تلفن همراه دیگران بسته شده است.

برنامه های دوربین سرعت ممکن است کاربردی باشند، اما آنها نیز ممنوع هستند: هرکسی که از آنها به عنوان راننده استفاده می کند، مرتکب آن شده است. تخلف اداری و با جریمه سنگین روبرو می شود. علاوه بر آن، اکنون واضح است که این ممنوعیت به طور بالقوه به این موارد نیز ادامه خواهد یافت همه سرنشینان یک وسیله نقلیه، اگر راننده بداند که شخصی در هواپیما از یک برنامه هشدار دوربین سرعت استفاده می کند (منبع: اشپیگل).

اگر خودتان و پای اصلی خود را به خوبی بشناسید، می توانید به عنوان مثال در خودروهای مدرن با کروز کنترل مشکل را حل کنید. به هر حال، ساده ترین و صحیح ترین راه برای فلش نشدن این است خیلی سریع رانندگی نکنید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع دلیل این تصمیم جریمه یک مرد 64 ساله است که در سال 2022 توسط پلیس هایدلبرگ به دلیل تجاوز از سرعت مجاز بازرسی شد. او به جریمه نقدی اعتراض کرد و اکنون در دادگاه عالی منطقه کارلسروهه شکست را پذیرفته است.

اگرچه در نهایت این است تلفن همراه یک خدمتکار بر روی کنسول وسط قرار داشت و برای هشدار دوربین های کنترل سرعت استفاده می شد، داوران رای به مخالفت راننده دادند. ماموران در جریان کنترل ترافیک متوجه شدند که او از برنامه اطلاع داشت چون سعی کرده تلفن همراه مسافر را مخفی کند دلیل گفته می شود.