خودروی الکترونیکی ارزان؟ رئیس فولکس واگن یک قرص تلخ برای شکارچیان معامله دارد

یک مدل معقول اقتصادی، یعنی با قیمت کمتر از 20000 یورو به سادگی در حال حاضر امکان پذیر نیست. چگونه و تا چه زمانی این می تواند تغییر کند باید دید. اما ما نگاهی دقیق‌تر به این می‌بینیم که او چگونه فولکس‌واگن را برای داشتن چنین استرومر ارزان‌قیمتی تصور می‌کند: «در حال حاضر قصد نداریم به آن سمت برویم. بر اساس VW Up فعلی برنامه ریزی شده بود.

بنابراین اگر خودروی الکترونیکی ارزان واقعاً به واقعیت تبدیل شود، بدیهی است که نباید جای پای خودروهای کوچک WV را دنبال کند. از آنجایی که ID.2 در حال حاضر موقعیت Polo را اشغال کرده است، حداقل از نظر ابعاد، هنوز وجود دارد. مشخص نیست که دقیقاً چه چیزی می توانیم از یک ID ارزان احتمالی انتظار داشته باشیم.منبع

با شناسه.2 فولکس واگن آن را می خواهد 2025 یک خودروی برقی را وارد بازار کنید که از نظر قیمت به همه چیزهایی بستگی دارد که تاکنون از شرکت ولفسبورگ در دسترس بوده است. کوچکترین عضو خانواده ID باید با کمتر از 25000 یورو ظاهر شود – حداقل برنامه این است.

فولکس‌واگن در ویدیوی ID.2all اطلاعات کوتاهی را نشان می‌دهد:

فولکس‌واگن برای خودروهای الکتریکی جدید خود به ارزش‌های قدیمی متکی است: استرومر باید ارزان‌تر باشد. این طرح یک چیز است، اما اجرای آن زمان طولانی است.اولیور بلوم، رئیس فولکس‌واگن نیز این را می‌داند – و او در حال ترمز کردن است.

رئیس فولکس واگن: خودروهای الکترونیکی ارزان به زمان بیشتری نیاز دارند

چشم انداز ما هم حق داریم برای ارائه مدل های الکتریکی زیر 20000 یورو و با آن درآمد کسب کنید.” رئیس گروه می گوید (منبع: Manager Magazin از طریق Ecomento). اما او این را نیز به صراحت بیان می کند چنین قیمت پایین در حال حاضر واقعی نیست شاید. این به دلیل هزینه های بالای تولید است، به عنوان مثال به دلیل محصولات اولیه گران قیمت مانند باتری e-car.

ID.1 یک اتومبیل الکترونیکی کوچک نیست: ارزان، اما کوچک نیست

شناسه فولکس واگن 2all: خودرو الکترونیکی ارائه شده به قیمت 25000 یورو

اتفاقا در حین ارائه کانسپت برای ID.2all، شما یک حتی خودروهای الکترونیکی ارزان‌تر در آینده مطرح شده: برای زیر 20000 یورو رئیس برند توماس شفر اعلام کرد که باید تا سال 2026 فاصله داشته باشد. همانطور که در حال حاضر به نظر می رسد، او می توانست خیلی سریع جلو بیفتد، زیرا الیور بلوم، مدیر عامل، کنترل را در دست گرفته است.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید