خودروهای الکترونیکی لوکس به یکی از پرفروش‌ترین خودروها تبدیل می‌شوند – اما رئیس فوراً به مشتریان هشدار می‌دهد

علاوه بر لوکس بودن در هر شکاف کوچک، یک خودروی الکترونیکی از گروه BMW که مالک برند رولزرویس است، با قیمتی افتخارآمیز وجود دارد. را دامنه باید با توجه به سازنده 520 کیلومتر قرار دادن.

لیست سیاه خودروهای لوکس: رولزرویس تنها نیست

ممنوعیت مادام العمر برای همه مشتریانی که اسپکتر را می خرند و برای سود آن را دوباره می فروشند، این برنامه است. پشت آن محاسبه است: با ممنوعیت فروش مجدد رولز رویس از انحصار برند خود محافظت می کند. به هر حال، سازندگان لوکس وقتی ماشین‌های گران قیمتشان از یک منبع به منبع دیگر تغییر می‌کنند و – به بیان اغراق‌آمیز – همزمان مهر میز قبر را روی آن‌ها می‌زنند، خوششان نمی‌آید.

رولزرویس اولین خودروی الکتریکی را نشان می دهد: این اسپکتر است

این رویکرد به هیچ وجه در محدوده قیمتی خاص و انحصاری جدید نیست – و در عین حال همینطور است مولر-اوتووس کلمات شدید.

رولزرویس با لیموزین برقی خود دیر کرده است – اما به هر حال زمان بندی با این لوکس مهم نیست:

سایر برندهای خودرو نیز لیست سیاهی برای مشتریانی دارند که کارهای غیرقابل بخشش با خودروهای خود از نظر تولیدکنندگان انجام می دهند. همینطور در مورد ماشین فراری چند سال پیش خواننده پاپ جاستین بیبر به عنوان مشتری حذف شد – تا حدودی به این دلیل که او فراری خود را پس از خرید داشت رنگ آمیزی مجدد اجازه دهید (منبع: تایمز). هرکسی که طرح رنگی از پیش تعریف شده خودروی اسپرت لوکس را به تنهایی تغییر دهد، باید برای چنین واکنشی آماده باشد.منبع

رئیس رولزرویس در توضیح روند سفارش می‌گوید: «شما باید واجد شرایط یک خودرو باشید و سپس ممکن است جایی برای سفارش بگیرید. اگر کسی Spectre را دوباره بفروشد، “آنها فورا می آیند در یک لیست سیاه و تمام. شما هرگز فرصت دیگری برای درخواست مجدد ندارید.” (منبع: مجله خودرو فروش).

البته بعید است که این اتفاق در مورد رولزرویس برقی بیفتد. مولر اوتووس در حال حاضر در مورد یک دوره انتظار دو ساله صحبت می کند. در پیکربندی اولیه، BEV لوکس برای معادل با حدود 389000 یورو در فروشگاه. از آنجایی که تقریباً هیچ مشتری نمی تواند از نسخه اصلی در این محدوده قیمت راضی باشد، قیمت های واقعی باید باشد بیش از نیم میلیون یورو برو

وقتی نوبت به خودروهای الکترونیکی می‌رسد، اکثر تولیدکنندگان خودرو در حال حاضر تلاش می‌کنند تا هزینه‌ها را پایین نگه دارند و مدل‌های مقرون به صرفه را ارائه دهند. سازنده لوکس رولز رویس کاملاً متفاوت است. با اسپکتر، برند ممتاز اولین خودروی الکتریکی خود را وارد بازار می‌کند – و رئیس اعلامیه‌ای واضح به مشتریان می‌دهد.

بی ام و

رئیس رولزرویس: کسی که خودروی الکترونیکی بفروشد مادام‌العمر محروم می‌شود

هنوز برای اطمینان کمی زود است – اما رئیس رولزرویس در حال تعیین مسیر برای اولین خودروی الکتریکی این سازنده لوکس است که مانند – مسلماً بسیار گران قیمت – نان برش خورده بفروشد. زیرا حتی قبل از اولین تحویل از شبح Torsten Müller-Otvös، مدیر عامل شرکت، مجازات شدیدی را برای هر کسی که بخواهد سدان برقی مورد علاقه خود را به فروش برساند، اعلام کرد.