خودروهای الکترونیکی در TÜV: این برنده به طور غیرمنتظره ای می آید

آنچه احتمالاً در مورد تسلا نمی دانستید، اما نباید از دست بدهید:

از آنجایی که مدل‌های محبوب کنونی با حداقل دو سال تاخیر وارد TÜV می‌شوند، خودروی کامپکت در اینجا به عنوان یک رهبر با ضریب نقص 4.3 درصد بر. ژاپنی ها بهتر از میانگین عمومی خودروهای دو تا سه ساله با نرخ خرابی 5.3 درصد در بازرسی اصلی (HU) قطع می کنند.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید

در کنار برگ قرار دارند BMW i3 آغاز شد، zoe از رنو و تسلاس سبک 3. با این حال، تنها خودروی برقی کوچک رنو توانست با موفقیت خود را جابجا کند. در 5.3 درصد، به طور متوسط ​​درست است. 5.9 درصد از BMW i3 ارائه شده برای عبور از HU مجبور به بهبود عیوب بحرانی می شد.

اسمک برای تسلا: مدل 3 قانع کننده نیست

به گفته TÜV، مشکلات مربوط به نور پایین و دیسک های ترمز در نیسان لیف رایج تر است – دومی یک مشکل کلی در خودروهای برقی است: “نقایص ترمزها با فرکانس بالاتر از حد متوسط ​​در همه خودروهای الکترونیکی بررسی شده رخ می دهد”یواخیم بولر، مدیر عامل انجمن TÜV می گوید. دلیل آن ریکاوری است که با آن خودروهای برقی می توانند باتری را در حین رانندگی شارژ کنند.

خواه خطر آتش سوزی درک شده باشد یا ترس از برد – خودروهای الکترونیکی باید با تعدادی از تعصبات در مورد ایمنی و راحتی رانندگی مقابله کنند. گزارش TÜV این موضوع را روشن می کند، اما همچنین تأیید می کند که کدام مشکلات بیشتر اتفاق می افتد. برنده در میان خودروهای الکتریکی کاملاً شگفت‌انگیز است.

تحرک

TÜV نشان می دهد: نیسان لیف بهترین خودروی الکتریکی در HU است

به غیر از مدل 3، خودروهای الکترونیکی آزمایش شده نیز مدل هایی هستند که از رده خارج شده اند: BMW i3، Zoe و Leaf قبلاً متوقف شده اند یا در آینده نزدیک متوقف خواهند شد.منبع تسلا نه تنها در بین خودروهای الکتریکی ضعیف عمل می‌کند، بلکه طبق گفته TÜV، تنها چهار مدل دیگر نتیجه بدتری دارند. مشکلات مربوط به نور پایین و چراغ های مه شکن، ترمزها و سیستم تعلیق محور نیز در تسلا مشاهده شد. «بسیاری از خودروهای الکتریکی به دلیل باتری، سنگین‌تر از مدل‌های مشابه با موتورهای احتراقی هستند. که اغلب نشان دهنده الف است بار ویژه برای سیستم تعلیق محور بوهلر گفت.

با این حال، بدترین نتیجه را مدل 3 تسلا به دست آورد. برای دومین بار متوالی، سازنده خودروهای الکترونیکی از ایالات متحده مجبور شد شکست خود را در TÜV اعتراف کند. 8.9 درصد از مدل 3 آزمایش شده در اولین تلاش HU شکست خورد.

گزارش TÜV 2023 اینجاست و با یک شگفتی همراه است: The نیسان لیف (ZE1) ارزیابی جداگانه ای از چهار خودروی الکتریکی محبوب است در وهله اول فرود آمد. در میان خودروهای برقی، نیسان یکی از مدل‌های قدیمی است و بنابراین در مقایسه با برخی از تسلاها به ندرت در جاده‌ها دیده می‌شود. اما او تا سال 2019 بود موفق ترین ماشین الکتریکی در سراسر جهان.