خودروهای الکترونیکی در حال رونق هستند: استرومر در حال جشن گرفتن یک نقطه عطف جدید است

به خصوص در چین، خودروهای الکترونیکی بهتر و بهتر می شوند. بیش از 50 درصد تمام خودروهای الکتریکی در سراسر جهان در چین واقع شده اند. در اروپا بیش از هر پنجم خودروی فروخته شده برقی است که در سال گذشته 15 درصد افزایش داشته است. طبق گزارش آژانس بین المللی انرژی 55 درصد، فروش خودروهای الکترونیکی در ایالات متحده حتی بیشتر شد.

آژانس بین المللی انرژی، خودروهای الکترونیکی را یکی از «نیروهای محرکه صنعت انرژی جدید جهانی» توصیف می کند. تو در دنیا یکی می شدی “تحول تاریخی” صنعت خودرو که در حال حاضر تأثیر قابل توجهی بر تقاضای جهانی نفت دارد (منبع: آژانس بین المللی انرژی).

خودروهای برقی هرگز بهتر از الان فروخته نشده اند. امسال، انتظار می‌رود این رونق منجر به برقی شدن تقریباً هر پنجم خودروی جدید در سراسر جهان شود. انتظار می رود بیشترین افزایش در چین و پس از آن اروپا باشد.

پیش بینی: هر پنجمین خودرو در سال 2023 الکتریکی خواهد بود

آژانس بین المللی انرژی (IEA) در چشم انداز جهانی EV 2023 خود فرض می کند که رونق خودروهای الکتریکی نه تنها ادامه خواهد داشت، بلکه تشدید خواهد شد. با توجه به پیش بینی آژانس بین المللی انرژی، امسال تقریبا می تواند وجود داشته باشد هر پنجم ماشین فروخته شده برقی است رانده میشود. آژانس بین المللی انرژی پیش بینی می کند که کل بازار پس از 14 درصد در سال 2022 به 18 درصد افزایش یابد.

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

برای اولین بار، فروش خودروهای برقی در سال گذشته از مرز 10 میلیون خودرو عبور کرد، نسبت به سال 2021 تا 55 درصد افزایش داشته است. گفته می شود در مجموع، بیش از 26 میلیون خودروی الکتریکی در سال 2022 در جاده ها تردد کرده اند.

خودروهای برقی چینی را باید به دقت بررسی کرد:

آژانس بین المللی انرژی: نفت کمتر از طریق خودروهای الکترونیکی

تا سال 2030، خودروهای الکتریکی می توانند کاهش تقاضای نفت به میزان 5 میلیون بشکه در روز مراقبت از اگر در سال‌های آینده نه تنها خودروها، بلکه اتوبوس‌ها و کامیون‌ها نیز به طور فزاینده‌ای با برق حرکت کنند، این تعداد می‌تواند به میزان قابل توجهی افزایش یابد.