خودروهای الکترونیکی از چین باید آلمان را فتح کنند

ET7 از Nio در ویدیو:

با ET7 و ایستگاه های تعویض باتری، مشتریان در آلمان می توانند انتظار جنبه جدیدی از تحرک الکترونیکی داشته باشند. اما نیو نمی‌خواهد آن را کنار بگذارد. “من گفته بودم Nio برای شرکایی که مایل به ارائه این فناوری هستند بسیار باز است.، Hui برنامه هایی را برای ارائه تعویض باتری به دیگر سازندگان خودرو تایید می کند.

بر این اساس، هدف این است که بتوانیم همزمان با تحویل اولین خودروهای الکترونیکی به مشتریان آلمانی – که در سه ماهه چهارم سال 2022 پیش بینی می شود – جایگزین باتری ارائه دهیم. اول باید ایستگاه های تعویض باتری در امتداد شریان های اصلی ترافیکی و اطراف شهرهای بزرگ به گفته هوی (منبع: Tagesschau) بوجود می آیند. احتمالا باید مونیخ در اولویت قرار گیرد، جایی که ستاد طراحی چین در آن قرار دارد.

Nio: ماشین الکترونیکی با باتری قابل تعویض به آلمان می آید

تعویض باتری همچنین برای خودروهای الکترونیکی از برندهای دیگر؟ نیو برای آن آماده است

با خودروهای الکتریکی Nio، باتری خالی را می توان به طور خودکار با یک باتری کاملا شارژ شده در ایستگاه های این شرکت تعویض کرد. کل فرآیند فقط باید 4 دقیقه طول بکشد و در آلمان ارائه می شود. هوی ژانگ، رئیس نیوس اروپا، اکنون اولین جزئیات را فاش کرده است.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و 6000 یورو جایزه بگیرید

با Nio، یک رقیب جدید تسلا از چین در حال ورود به آلمان است. شروع به کار خودروهای الکتریکی خودشان برای سال 2022 برنامه ریزی شده است. Nio می خواهد با نقطه فروش منحصر به فرد خود متقاعد شود: تعویض خودکار باتری. رئیس اروپایی این خودروساز فاش کرده است که چگونه راهپیمایی پیروزمندانه در آلمان را تصور می کند.

Nio: ماشین های الکترونیکی و ایستگاه های تعویض باتری برای آلمان

شما می توانید برای آلمان با خیال راحت با چندین ایستگاه تعویض باتری حساب کنید”به گفته مدیر او همچنین برای یکی از شریان های اصلی تردد که توسط نیو شناسایی شده مثالی دارد: «در مقطعی احتمالاً از مونیخ تا دریاچه گاردا را خواهیم ساخت.

این یک پروژه بسیار سودآور برای Nio خواهد بود – و همچنین برای رانندگان خودروهای الکترونیکی که می خواهند از شارژ طولانی مدت خودداری کنند اما با Nio رانندگی نمی کنند، هیجان انگیز است. اما هنوز یک علامت سوال بزرگ قبل از طرح وجود دارد، زیرا سازندگان باید روی باتری استاندارد توافق کنند.



منبع Nio می خواهد اولین خودروی الکتریکی خود را در سال 2022 در آلمان ارائه و تحویل دهد. همانطور که این شرکت قبلاً اعلام کرده بود، سدان ET7 باید شروع کند. با این حال، سازنده چینی در درجه اول دلیلی برای شروع به کار در آلمان به دلیل این خودروی الکتریکی ارائه نمی کند، بلکه عمدتاً به این دلیل است که بنابراین Nio جایگزینی برای توقف های طولانی شارژ ارائه می دهد.