خرده فروش الکترونیک پیشنهاد جدیدی را به آلمان می آورد

در مجارستان و ایتالیا، MediaMarkt در حال حاضر فروشگاه های Xpress را به عنوان همکاری فروشگاهی با یک گروه خرده فروشی راه اندازی می کند، در ایتالیا فروشگاه های هوشمند با مساحت فروش بین 600 تا 1200 متر مربع و محدوده انتخابی کوچکتر وجود دارد. خدمات جدیدی مانند تعمیرات اشتراک نیز برنامه ریزی شده است.منبع

در سایر کشورهای اروپایی، برخی از شعب MediaMarkt در حال حاضر خودروهای برقی را به نمایش می گذارند و برای مثال در اسپانیا با ولوو کار می کنند. آنها موارد مناسب را در آنجا ارائه می دهند بسته های خرید برق و مشاوره به مشتریان در مورد حمل و نقل الکترونیکی. این پیشنهاد قرار است در آلمان نیز معرفی شود: “بله، مایلیم آن را به آلمان هم بیاوریم.”

سال 2023 به طور فزاینده ای به عنوان سال تحول در MediaMarkt و Saturn ظاهر می شود. پس از اینکه دو زنجیره الکترونیکی کانال های فروش و ظاهر خارجی خود را در ابتدای سال یکپارچه کردند، کودتای بعدی به زودی دنبال خواهد شد. کارستن وایلدبرگر، رئیس اقتصاد، به طور کلی به نظر می رسد.

MediaMarkt همچنین می‌خواهد در حرکت الکترونیکی مشارکت کند

تغییراتی در مفهوم فروشگاه نیز در حال برنامه ریزی است. یکی می خواهد با شاخه های کوچکتر گسترش می یابد. آنها به نام های “Xpress” و “Smart” گوش می دهند و باید بعد از عید پاک در جنوب آلمان شروع می شود، فروشگاه های بیشتری برنامه ریزی شده است.

صرفه جویی در پول هنگام خرید آنلاین می تواند بسیار آسان باشد:

Xpress و Smart: شعب جدید MediaMarkt بعد از عید پاک باز می شوند

شرکت مادر MediaMarkt و Saturn می خواهد چندین پیچ را همزمان بچرخاند. اینها شامل پیشنهادات جدید و مفهوم فروشگاه تغییر یافته است. به گفته Wildberger، شما هم می خواهید در موضوع الکتروموبیلیت شرکت کنید. این مرد 54 ساله به Wirtschaftswoche توضیح می دهد: “ما شریک تولید کنندگان خودرو می شویم.”

هر کسی که مشتری MediaMarkt باشد به زودی می تواند چشمان خود را بمالد. خرده فروش لوازم الکترونیکی می خواهد پیشنهادی را به آلمان ارائه دهد که در حال حاضر در اسپانیا موجود است. اما اینها تنها نوآوری هایی نیستند که مدیر عامل وایلدبرگر برای MediaMarkt و Saturn برنامه ریزی کرده است.

بازار رسانه ای