متأسفانه، آخرین به‌روزرسانی سخت‌افزاری آی‌پد پرو نه تنها با تراشه سریع‌تر M2، بلکه مهم‌تر از همه با افزایش قیمت شدید از سوی اپل ارائه می‌شود. در این میان، حداقل برای برخی از خرده فروشان، با شروع کاهش قیمت تا حدودی از این امر کاسته شده است.

هنگام خرید iPad Pro 2022 در هزینه خود صرفه جویی کنید

هر کسی که iPad Pro 2022 را مستقیماً از سازنده در فروشگاه اپل خریداری کند، مبلغ بیشتری را پرداخت می کند. در این بین تبلت ها با قیمت بسیار پایین تری در فروشگاه ها عرضه می شوند. یک نگاه فعلی قیمت مدل 11 اینچی حداقل 1049 یورو از اپل است. از سوی دیگر، در تجارت، در حال حاضر برخی از پیشنهادات زیر 1000 یورو وجود دارد (مقایسه قیمت را در Idealo مشاهده کنید). چه کسی سریع است و چه کسی کد کوپن “POWEREBAY3” استفاده شده در eBay (اعتبار تا 4 نوامبر) فقط کمی بیش از 967 یورو پرداخت می کند. (مشاهده در eBay).

Apple iPad Pro 11 (2022) 128 گیگابایت WiFi Space Grey (مالیات متفاوت جدید-OVP)

Apple iPad Pro 11 (2022) 128 گیگابایت WiFi Space Grey (مالیات متفاوت جدید-OVP)

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 04.11.2022 00:09

تصویر مشابهی در مدل 12.9 اینچی دیده می شود. اپل برای تبلتی با نمایشگر بزرگ حداقل 1449 یورو می خواهد. از سوی دیگر، در تجارت، پیشنهادات متعددی زیر 1400 یورو وجود دارد (مقایسه قیمت را در Idealo مشاهده کنید). در اینجا نیز باید به یک کمپین در حال انجام eBay اشاره کرد: از کد کوپن “POWEREBAY3” تا 4 نوامبر استفاده کنید و کمی بیش از 1355 یورو بپردازید (مشاهده در eBay).

بازار باید طی چند ماه آینده در جهت قیمت های تبلیغاتی که به طور کلی ذکر شده است، توسعه یابد. اما به اندازه مدل قبلی خود ارزان نخواهد بود. برای یادآوری. مدل 11 اینچی اخیراً با قیمتی کمتر از 800 یورو عرضه شد. مدل‌های جدید به لطف قیمت‌های خرید و فروش بالاتر اپل، دیگر در چنین مناطق قیمتی نفوذ نخواهند کرد. بسته به در دسترس بودن، هنوز هم می توان در آینده پول پس انداز کرد. یک نکته کوچک: در جمعه سیاه (25 نوامبر) مراقب تبلیغات باشید. در غیر این صورت برای خرید تا بعد از کریسمس صبر کنید.

آیپد پرو جدید در تصویر و صدا:

تریلر iPad و iPad Pro 2022

آیا ارزش خرید تبلت بزرگ اپل را دارد؟

نوآوری های iPad Pro 2022 بسیار قابل کنترل هستند. به جز تراشه M2، به ندرت چیز جدیدی وجود دارد. از این نظر، ما ترجیح می‌دهیم آی‌پد پرو ۲۰۲۱ کم‌آلود را توصیه کنیم. ایراد کوچک: این مدل متوقف شده به سختی به عنوان موجودی باقی مانده به دست می آید. بنابراین اگر به آیپد پرو نیاز دارید، باید از مدل جدید و در نتیجه گران قیمت استفاده کنید. یک نکته کوچک: نمایشگر بهتر با صفحه نمایش LED مینی هنوز فقط در مدل 12.9 اینچی است. اگر از شارژ اضافی دوری نمی‌کنید و به اندازه آن اهمیتی نمی‌دهید، بهتر است این مدل را انتخاب کنید.