خدای جنگ راگناروک را از زحل پیش خرید کنید و هدیه خود را دریافت کنید


چند بار به طور نامحدود به تعویق افتاده است، اما هفته آینده بالاخره به اینجا رسید: God of War Ragnarok در 9 نوامبر عرضه می شود. اکشن ماجراجویی را به سرعت از Saturn پیش‌سفارش کنید و پاداش‌های جالب و غیرمعمول پیش‌سفارش را به‌صورت رایگان دریافت کنید. ما جزئیات را فاش می کنیم.

انحصاری زحل، خدای جنگ راگناروک را از قبل سفارش دهید و یک جاکلیدی بگیرید

دنباله بازی موفق 2018 God of War سرانجام هفته آینده منتشر می شود و برای بازی آماده است PS5 (79.99 یورو) و PS4 (69.99 یورو) را می توان پیش سفارش داد (مشاهده در Saturn). حماسه فانتزی کلاس اضافی در 9 نوامبر منتشر می شود و به شما امکان می دهد دوباره به نقش خدای جنگجو کریتوس و پسرش آترئوس که بیشتر با نام “پسر” شناخته می شود بروید تا جهان را از تهدید راگناروک نجات دهید. در Saturn، پیش‌سفارش‌کنندگان نیز دریافت می‌کنند خدای جنگ راگناروک همچنین جوایز جالبی برای پیش‌سفارش: علاوه بر محتوای دیجیتالی (زره برف کراتوس و تونیک برف‌ریز آترئوس)، غول الکترونیکی یک محصول جالب به شما می‌دهد. حلقه کلید در طرح خدای جنگ راکناروک.

نسخه راه اندازی انحصاری God Of War Ragnarok (پلی استیشن 4) - [PlayStation 4]

نسخه راه اندازی انحصاری God Of War Ragnarok (پلی استیشن 4) – [PlayStation 4]

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 02/11/2022 06:46

نسخه راه اندازی انحصاری God Of War Ragnarok - [PlayStation 5]

نسخه راه اندازی انحصاری God Of War Ragnarok – [PlayStation 5]

کریتوس و پسرش آترئوس برای رویارویی با راگناروک، سقوط خدایان، بازگشته‌اند. حاوی زره ​​برفی کریتوس، آترئوس اسنودریفت تابارد و طناب است. انحصاری برای PS4 و

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 02/11/2022 06:47

اگر تحویل درب منزل را انتخاب می کنید، همچنان باید هزینه حمل و نقل 4.99 یورو را بپردازید، زیرا قانون تصریح می کند که بررسی سن باید در جلو درب منزل انجام شود. اگر می‌خواهید از این امر جلوگیری کنید، می‌توانید بازی را مستقیماً به نزدیک‌ترین شعبه زحل در منطقه خود ارسال کنید. سپس هیچ هزینه حمل و نقلی را پرداخت نمی‌کنید، اما همچنان پاداش‌های پیش‌سفارش را دریافت می‌کنید.

سفارش زحل: خدای جنگ راگناروک از جمله طناب

کریتوس و آترئوس با موجودات و دشمنان جدید مبارزه می کنند (منبع تصویر: استودیو سانتا مونیکا)

قسمت نهم حماسه با کریتوس نوید موفقیت بزرگی دوباره را می دهد. با نزدیک‌تر شدن خطر راگناروک، کریتوس و آترئوس باید با هم به 9 جهان سفر کنند تا برای نبرد حماسی خدایان آماده شوند. با دشمنان جدید، دنیاهای نفس گیر و گفته های خنده دار جدید از میمیر، این قسمت نیز نوید سرگرمی زیادی را می دهد.

تریلر رسمی داستان God of War Ragnarok را اینجا ببینید:

تریلر داستان God of War Ragnarok – State of Play سپتامبر 2022

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع