شیائومی پد 5 ما را شگفت زده کرد:

شیائومی پد 6: ارائه فقط در سال 2023

به جز پردازنده شیائومی پد 6، هیچ چیز مشخصی تاکنون مشخص نیست. باید وجود داشته باشد می توان از اسنپدراگون 870 استفاده کرد. شیائومی پد 5 (تست) حاوی اسنپدراگون 860 است. بنابراین عملکرد باید کمی افزایش یابد. اتفاقاً Snapdragon 8+ Gen 1 باید در مدل Pro کار کند. بنابراین یک پردازنده رده بالا واقعی که به تازگی با اسنپدراگون 8 نسل 2 جایگزین شده است که شیائومی 13 را تامین می کند. با این حال، طبق اطلاعات فعلی، شیائومی نمی‌خواهد این تبلت برتر را برای ما به ارمغان بیاورد، بنابراین طرفداران شیائومی چاره‌ای جز صرف هزینه بیشتر برای یک دستگاه قدرتمندتر نخواهند داشت.

علاوه بر این، شیائومی پد 6 دیگر در سال 2022 ارائه نخواهد شد. در عوض، ارائه در سال 2023 انتظار می رود. این بدان معناست که شیائومی پد 5 بیش از یک سال است که در بازار وجود دارد. بنابراین استراتژی تبلت شیائومی بسیار ناسازگار است. ابتدا، ارائه در چین نیز انجام خواهد شد، تنها پس از آن تبلت به اروپا خواهد آمد. بنابراین ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا شیائومی پد 6 را در دست بگیریم.

این شرکت چینی با شیائومی پد 5 یک تبلت اندرویدی واقعا خوب و مقرون به صرفه را پس از چند سال انتظار در سال 2021 روانه بازار کرد. انتظار می رود جانشین شیائومی پد 6 در سال 2023 وارد بازار شود. شیائومی بار دیگر نسخه پرو این تبلت را ارائه خواهد کرد که تجهیزات بسیار بهتری دارد. بر اساس آخرین اطلاعات، اما استراتژی قبلی ثابت می ماند، زیرا فقط شیائومی پد 6 معمولی با تجهیزات میان رده باید در سراسر جهان و در نتیجه در اروپا نیز عرضه شود (منبع: XiaomiUI).

شیائومی نه تنها می خواهد با گوشی های هوشمند متقاعد شود، بلکه دوباره در حال برنامه ریزی تبلت های جدید است. شیائومی پد 6 قرار است جانشین شیائومی پد 5 محبوب باشد، اما بار دیگر نمی‌توانیم از پتانسیل کامل آن استفاده کنیم. شیائومی دوباره طرفداران تبلت را کمی معلق نگه می دارد.

شیائومی

شیائومی پد 6 (پرو) در حال آماده سازی است