خاموش شدن موتور احتراقی سال ها به تعویق افتاد: همسایگان آلمانی در حال عقب نشینی هستند

دولت فلاندرز قبلاً به دنبال سرعت بیشتر بود. طبق برنامه اولیه، خودروهای جدید با موتور احتراقی از سال 2029 دیگر مجاز به ثبت نام نیستند. اکنون دو سال زمان بیشتر برای دیزل و شش سال دیگر برای موتورهای بنزینی، حداقل در شهرهای آنتورپ و گنت، جایی که قرار است «مناطق کم آلایندگی» مربوطه ایجاد یا تشدید شوند.

حمایت از مصرف کنندگان: قیمت بالای انرژی و تورم به شدت به خودروهای الکترونیکی ضربه می زند

Ströer Media Brands GmbH

این تصمیم از دو طرف مورد انتقاد قرار گرفته است، طرفداران پایان سریع موتورهای احتراقی و همچنین مخالفان ممنوعیت عمومی. تاخیر در روی آوردن به خودروهای الکترونیکی نشان می‌دهد که در شرایط فعلی چقدر اعتماد خودروهای برقی از دست می‌رود. فردیناند دودنهوفر، کارشناس آلمانی خودرو نیز مطمئن است: دو سال آینده برای خودروهای برقی سخت خواهد بود، اما آنها نیز تعیین کننده خواهند بود.منبع

TankenApp با روند قیمت بنزین

TankenApp با روند قیمت بنزین

Stroer Media Brands GmbH

با ظهور خودروهای الکترونیکی، این اتفاق خواهد افتاد مورد موتورهای احتراقی کلاسیک در امتداد. در نظر گرفته می‌شود که این خودروها برای محیط‌زیست بسیار مضرتر از خودروهای دارای پیشرانه‌های الکتریکی هستند و بنابراین در چند سال آینده در اروپا به یکباره پایان خواهند یافت. اما در برخی جاها، همانطور که توسط اتحادیه اروپا مشخص شده است، باید بسیار سریعتر از سال 2035 پیش برود.

حداقل تا اینجای کار: از آنجا که اکنون دولت فلاندرز کمی عقب نشینی می کند، می خواهد خودروهای دیزلی از سال 2031 در مناطق زیست محیطی مناسب ایجاد شده است دیگر اجازه نمی دهد برای موتور بنزینی از سوی دیگر، دوره مهلت حتی باید به میزان قابل توجهی افزایش یابد و نه تا سال 2035 با فروپاشی عمومی اتحادیه اروپا. در نتیجه، منطقه بلژیک جایگاه پیشگامی خود را از دست می دهد.

نکته پس انداز GIGA
سوخت خیلی گرونه؟ آیا به دنبال ارزان ترین پمپ بنزین هستید؟ سپس برنامه سوخت گیری ما را دانلود کنید. در آنجا کمترین قیمت بنزین را در منطقه خود خواهید یافت.

TankenApp با روند قیمت بنزین

TankenApp با روند قیمت بنزین

مانند آلمان، شهرها می توانند خودشان تصمیم بگیرند که آیا مناطق مناسب را ایجاد کنند یا خیر. با این حال، این که چگونه باید به نظر برسند توسط مشخصات تعیین می شود. دلیل محدودیت‌های محتاطانه موتورهای احتراقی واضح است: «مردم اکنون باید برای یک خودروی جدید بیشتر منتظر بمانند، در حالی که نرخ تورم بی‌سابقه بالاست. ما به رانندگان زمان بیشتری برای سازگاری می‌دهیم.” Zuhal Demir، وزیر محیط زیست در فلاندر توضیح داد (منبع: Brusselstimes).

جذابیت موتورهای احتراقی روز به روز کمتر می شود. این نه تنها توسط مقررات سختگیرانه در آلمان تضمین می شود. خودروهای الکترونیکی همچنین باید جایگزین بهتری در سایر کشورهای اتحادیه اروپا شوند – یا حتی تنها. در فلاندر، موتورهای دیزلی و بنزینی باید خیلی سریع تمام شوند. اما اکنون قوانین سختگیرانه در حال سست شدن هستند.

فلاندرز می لنگد: موتور احتراقی دیر خاموش شده است

TankenApp محصولی از Ströer Media Brands GmbH است که GIGA نیز به آن تعلق دارد.