حقوق بازنشستگی کاملاً در نظر گرفته شده است: پورتال جدید آنلاین این امکان را فراهم می کند

ممکن است مدتی طول بکشد تا شهروندان واقعاً نمای کلی دیجیتال خود را دریافت کنند. از این گذشته، دفتر مرکزی بازنگری دیجیتال بازنشستگی (ZfDR) در بیمه بازنشستگی آلمان شروع به تبادل اطلاعات کرده است. یک پروژه آزمایشی با مشارکت کنندگان داوطلبانه و صندوق های بازنشستگی برای اولین مرحله عملیاتی برنامه ریزی شده است. فقط از تابستان 2023بر اساس طرح فعلی، شهروندان می توانند در واقع به پورتال دسترسی داشته باشند. انتظار می رود از پایان سال 2023 عملیات منظم انجام شود.

Deutsche Rentenversicherung برای بررسی اجمالی بازنشستگی دیجیتال مجوز داده است. در اینجا شهروندان در آینده دریافت خواهند کرد بینش در مورد نیازهای فردی شما طرح های بازنشستگی مختلف اطلاعات مربوط به حقوق بازنشستگی دولتی، همچنین در مورد حقوق بازنشستگی احتمالی شرکت، حقوق بازنشستگی خصوصی و مزایای اضافی را می توان به صورت آنلاین مشاهده کرد.

با این نکات می توانید در زندگی روزمره پول پس انداز کنید:

نمای کلی حقوق بازنشستگی دیجیتال: هزینه 20 میلیون یورو

بیمه بازنشستگی آلمان در حال ورود به عصر دیجیتال است: با پورتالی که به تازگی راه اندازی شده است، شهروندان در آینده همچنین می توانند به صورت آنلاین ببینند که چه حقوق بازنشستگی در دوران پیری می توانند انتظار داشته باشند. نه تنها حقوق بازنشستگی دولتی در اینجا نشان داده شده است.

پورتال بررسی اجمالی بازنشستگی دیجیتال راه اندازی شد

تاکنون به نظر می رسد که شهروندان به طور مستقیم از طریق طرح های بازنشستگی مربوطه از حقوق بازنشستگی خود مطلع می شوند. از آنجایی که محتوا و ارائه بسیار متفاوت است، بررسی اجمالی بازنشستگی دیجیتال برای ارائه وضوح بیشتر در نظر گرفته شده است (منبع: بیمه بازنشستگی آلمان).

به گفته Deutsche Rentenversicherung، هزینه هایی در حدود 20 میلیون یورو برای پورتال ایجاد می شود که بر توسعه و اولین مرحله عملیاتی در سال های 2021 تا 2023 تأثیر می گذارد. در دوره بعدی با هزینه هایی به مبلغ حدود 4.5 میلیون یورو در سال، که عهد بر آن است.منبع