حذف حساب – این روش کار می کند

اگر به اندازه کافی آمازون مصرف کرده اید، می توانید حساب آمازون خود را حذف کنید. با این کار تمام محتویات حساب آمازون شما به طور غیر قابل برگشت حذف می شود. در اینجا نحوه عملکرد آن را نشان می دهیم.

بستن حساب آمازون شما دائمی است و قابل بازگشت نیست:

 1. به سادگی روی پیوند amazon.de/privacy/data-deletion کلیک کنید تا به صفحه حذف در حساب آمازون خود بروید.
 2. با حساب آمازون خود وارد شوید یا مطمئن شوید که با حساب صحیحی که می خواهید حذف کنید وارد سیستم شوید.
 3. به پایین بروید و کادر را علامت بزنید: “بله، من می خواهم برای همیشه حساب آمازون خود را ببندم و داده های خود را حذف کنم.
 4. بر روی دکمه ” کلیک کنید “حساب من را ببند“.
 5. سپس بلافاصله یکی را دریافت خواهید کرد اعلان تایید از طریق پیامک یا آدرس ایمیل شماکه در آمازون لیست کرده اید. برای تایید حذف باید ظرف 5 روز پاسخ دهید.
به این ترتیب حساب آمازون خود را حذف می کنید. (منبع تصویر: گیگا)به این ترتیب حساب آمازون خود را حذف می کنید. (منبع تصویر: گیگا)
به این ترتیب حساب آمازون خود را حذف می کنید. (منبع تصویر: گیگا)

پس از تأیید، حساب شما معمولاً وجود دارد ظرف 24 ساعت حذف کنید. اگر نظر خود را تغییر دادید، باید به سرعت با خدمات مشتری آمازون تماس بگیرید:

اگر حساب آمازون خود را حذف کنم چه اتفاقی می افتد؟

دستگاه هایی که به حساب آمازون نیاز دارند دیگر کاملاً کار نمی کنند. به عنوان مثال، تبلت های آمازون، کتابخوان های الکترونیکی و Fire TV. اگر حساب آمازون خود را حذف کنید، همچنین می توانید:

 • دیگر از آمازون چیزی نخرید. این همچنین برای Amazon.fr، amazon.com.mx یا amazon.com صدق می کند. Amazon Prime لغو شده است.
 • دیگر نمی‌توانید به Prime Video، Amazon Pay، Amazon Web Services (AWS)، Amazon Business، Amazon Associates یا Amazon Flex دسترسی داشته باشید.
 • دیگر به نمایه مشتری، نظرات، پست های بحث، سفارشات و بازپرداخت دسترسی نخواهید داشت.
 • دیگر نمی توانید به MP3، Kindle و سایر محتوای خریداری شده از آمازون یا حساب Audible خود دسترسی داشته باشید.

اگر محتوای دیجیتال زیادی مانند کتاب‌های الکترونیکی و کتاب‌های صوتی را از طریق آمازون خریداری کرده‌اید، می‌توانید به جای حذف کردن آن، حساب آمازون خود را غیرفعال کنید تا بتوانید بعداً به آن دسترسی پیدا کنید.

گیگا توصیه می کند

مقالات جالب تر

آیا از پست لذت بردید؟ ما را در WhatsApp و Google News دنبال کنید و هیچ خبری در مورد فناوری، بازی و سرگرمی را از دست ندهید.

منبع