حتی کارت گرافیک برتر انویدیا نیز از این بازی منصرف شد

خوب است بدانید: به‌روزرسانی Ray Tracing Overdrive Cyberpunk 2077 به طور انحصاری برای رایانه شخصی منتشر می‌شود. دارندگان کنسول های نسل آخر و نسل فعلی به طور قابل درک چیزی دریافت نمی کنند.

Nvidia RTX 4090 به محدودیت های خود می رسد

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 4/7/2023 ساعت 1:29 صبح

از طرف دیگر، اگر DLSS 3 فعال شود، نرخ فریم در تمام صحنه ها به بیش از 100 فریم در ثانیه چند برابر می شود. با این حال، برای دستیابی به این شاهکار، بازی با وضوح پایین رندر شده و با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی بزرگ‌تر می‌شود. علاوه بر این، DLSS 3 فریم های میانی را در زمان واقعی محاسبه می کند تا نرخ فریم را بیشتر افزایش دهد. DLSS 3 منحصر به فرد کارت گرافیک Nvidia RTX 4000 است.

کارت گرافیک GeForce RTX 4090 Phantom
رهایی:12/10/2020

حتی اگر Cyberpunk 2077 در زمان انتشار یک فاجعه فنی کامل بود: حتی در آن زمان، بسیاری از بازیکنان مجذوب گرافیک باورنکردنی شهر شب بودند. Cyberpunk 2077 بسیار خوب به نظر می رسید، به خصوص در شب – به خصوص با فعال کردن ردیابی پرتو. فناوری گرافیک تضمین می‌کند که سایه‌ها، بازتاب‌ها و حالت‌های نوری حتی واقعی‌تر به نظر می‌رسند و در نتیجه درجه بالاتری از غوطه‌ور شدن را تضمین می‌کند.

هر کسی که نتوانسته از گرافیک Cyberpunk 2077 به اندازه کافی لذت نبرد، باید آنها را بررسی کند. 11 آوریل 2023 روی تقویم با رنگ قرمز علامت بزنید زیرا آن روز ظاهر می شود یک به روز رسانی جدید برای RPG که یک حالت Overdrive جدید به گزینه های ray tracing اضافه می کند. انویدیا اکنون اولین صحنه های بازی را با حالت Overdrive فعال در ویدئویی که تقریباً یک دقیقه و نیم طول می کشد، نشان می دهد. اما این بهایی دارد. خودت ببین:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

RTX 4090 تنها 16 فریم در ثانیه را در برخی از صحنه‌های Cyberpunk 2077 بدون DLSS 3 روی صفحه نمایش می‌دهد. دلیل: CD Projekt Red به بازی نقش‌آفرینی به‌روزرسانی ray tracing داده است که پیچ گرافیک را دوباره می‌چرخاند – اما این امر حتی قوی‌ترین کارت گرافیک جهان را به زانو در می‌آورد.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077: Nvidia صحنه هایی از به روز رسانی جدید ray tracing را نشان می دهد

کارت گرافیک GeForce RTX 4090 Phantom

اطلاعات بیشتر در مورد فناوری پشت DLSS را می توانید در ویدیوی ما پیدا کنید:

دموی جدید مسیریابی Cyberpunk 2077

در این ویدیو، انویدیا نه تنها به لطف حالت جدید ردیابی اشعه، گرافیک خوب به نظر می رسد. این شرکت همچنین فاش می‌کند که حتی RTX 4090 نمی‌تواند بازی را با رزولوشن اصلی 4K با نرخ فریم ثابت اجرا کند. نرخ فریم اول 16 فریم در ثانیه، سپس 27 فریم در ثانیه و در نهایت 33 فریم در ثانیه در سه صحنه نمایش داده می شود..