حتما باید از این ویژگی های مبتکرانه استفاده کنید

یا شما یا یکی از دوستانتان میزبان بازی هستید و بقیه را از طریق لیست دوستان به بازی دعوت می کند. بهتر است اطمینان حاصل شود که میزبان دارای یک اتصال به اینترنت پایدار با پهنای باند آپلود بسیار بالا دارد. از این گذشته، او باید به طور همزمان حداکثر 3 استریم ویدئو را با کیفیت تصویر کافی برای هم تیمی های خود ارسال کند.

بنابراین، به لطف کتابخانه خانوادگی Steam، می‌توانید با دوستان خود هماهنگ کنید که چه کسی کدام بازی را دریافت می‌کند و با هم از این طریق پول زیادی ذخیره کنید. اما بیشتر وجود دارد!

Steam Remote Play Together: بازی Couch Co-op از طریق اینترنت

Valve اطلاعات اولیه در مورد Steam Remote Play Together را در یک ویدیوی کوتاه خلاصه کرده است:

بستر، زمینه:ویندوز XP، ویندوز ویستا، ویندوز 7، ویندوز، ویندوز 2000

کتابخانه خانوادگی Steam: اشتراک گذاری سرگرم کننده است

آیا می دانستید که می توانید بازی های Steam دوستان خود را انجام دهید؟ برای دسترسی به این عملکرد، دوست شما فقط باید با حساب کاربری خود وارد رایانه شما شود. قفل ویژگی Steam Family Library را در آنجا باز کنید و سپس کامپیوتر خود را برای دسترسی مجاز کنید. اگر دوست شما همین کار را در رایانه او انجام دهید، مطمئناً از شما تشکر خواهد کرد.

هرکسی که چند سال پیش Steam Remote Play Together را در مرحله بتا امتحان کرد و در آن زمان با مشکلات فنی مواجه شد، قطعاً باید امروز به این ویژگی فرصت دیگری بدهد. از زمان راه اندازی در سال 2019، Valve Remote Play Together به طور مداوم بیشتر توسعه یافته و بهینه می شود، به طوری که اکنون می توان عملکرد را بدون رزرو توصیه کرد.

با این حال، عملکرد خانواده را نمی توان به طور کامل بدون محدودیت استفاده کرد. بنابراین می توانید در مورد حداکثر 5 حساب و 10 دستگاه به کتابخانه Steam خود دسترسی داشته باشید. همچنین، اگر دوست شما در حال حاضر در حال انجام یک بازی از کتابخانه خود است، شما از دسترسی به انتخاب بازی او محروم هستید. همین امر برعکس نیز صدق می کند.

Steam Remote Play Together

با Steam کار می کند: کنترلرهای PS5 را در آمازون بررسی کنید

به عنوان یک بازیکن، شما نیز باید یک کنترلر را به رایانه شخصی خود وصل کنیدکه توسط Steam شناخته شده است. پس هیچ چیز مانع از سرگرمی تعاونی از طریق اینترنت نیست!

زیرا در واقع، برای گروهی از طرفداران Couch Co-op، کافی است که یک بازیکن تنها بازی را در Steam دریافت کند – حداقل به اندازه بازی. Steam Remote Play Together پشتیبانی می کند. می توانید اطلاعات مربوطه را در صفحه محصول مربوطه بازی Steam در سمت راست پیدا کنید:

توضیحات محصول در Steam را بررسی کنید تا ببینید آیا یک بازی Co-op واقعاً از Remote Play Together پشتیبانی می کند یا خیر. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

این عملکرد به شما امکان می‌دهد بازی‌های کلاسیک کاناپه‌ای مانند Cuphead، Overcooked یا Moving Out را که معمولاً روی رایانه بازی می‌کنید، با هم از طریق اینترنت انجام دهید.

Steam مجموعه عظیمی از عملکردهای عملی را ارائه می دهد که به طور مداوم در حال گسترش است. بنابراین جای تعجب نیست که بسیاری از بازیکنان دو ویژگی را که می‌توانند در هزینه‌های شما صرفه‌جویی کنند را از دست داده‌اند: کتابخانه خانوادگی Steam و Steam Remote Play Together. در ویدیوی بالا ما به شما نشان می‌دهیم که چگونه می‌توانید از ویژگی‌ها و مزایایی که ارائه می‌دهند استفاده کنید.