سامسونگ واقعاً در سال جدید پا بر روی گاز گذاشته است. این شرکت کره جنوبی در حال حاضر از دو گوشی هوشمند اندرویدی رونمایی کرده است و قصد دارد در آینده نزدیک به این گوشی هوشمند اضافه کند. اما این بار در مورد گوشی های هوشمند بسیار مهم تری مانند Galaxy A54 و Galaxy A34 است که در واقع زودتر ظاهر می شوند.

سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ گلکسی A54 و گلکسی A34 به زودی عرضه می شوند

پس از اینکه سامسونگ در سال 2023 دو گوشی هوشمند جدید را با گلکسی F04 و گلکسی A14 معرفی کرده بود، به زودی دو مدل بسیار جالب دیگر با گلکسی A54 و گلکسی A34 رونمایی خواهند شد. خود سامسونگ دارد یک سایت میکرو در هند راه اندازی کرد، جایی که این شرکت گوشی های هوشمند جدید کلاس A را تبلیغ می کند:

سامسونگ در حال تبلیغ گوشی های جدید کلاس A برای سال 2023 است. (منبع تصویر: سامسونگ)

در 18 ژانویه 2023 بنابراین، معرفی گوشی های هوشمند جدید کلاس A باید انجام شود. اگرچه سامسونگ به این موضوع اشاره نکرده است گلکسی A54 و گلکسی A34SamMobile می گوید، اما این باید بسیار محتمل باشد. این با اطلاعات قبلی که سامسونگ گلکسی A54 را خیلی زودتر تایید کرده بود، مطابقت دارد. حتی در آن زمان، گمان می رفت که این اجرا در اواسط ژانویه 2023 اتفاق بیفتد. به نظر می رسد که اکنون تایید شده است.

این امر سامسونگ را به گوشی های هوشمند جدید Galaxy A تبدیل می کند حدود دو ماه قبل، زمانی که در مورد گلکسی A53 (تست) و گلکسی A33 (تست) وجود داشت. اینها در اواسط مارس 2022 ارائه شدند. بنابراین راه اندازی بازار نیز باید سریعتر از نسخه های قبلی خود اتفاق بیفتد.

گوشی های هوشمند Galaxy A فعلی می توانند این کار را انجام دهند:

Samsung Galaxy A53 5G و A33 5G: برجسته ارائه شده است

سامسونگ گلکسی اس 23 نیز به زودی عرضه خواهد شد

سامسونگ نه تنها به طبقه متوسط ​​فکر می کند، بلکه به زودی گوشی های هوشمند رده بالایی را با گلکسی S23، Galaxy S23 Plus و Galaxy S23 Ultra معرفی خواهد کرد. این ارائه قرار است در 1 فوریه 2023 برگزار شود. این نیز کمی زودتر از پیشینیان خواهد بود. سامسونگ امسال چنین می خواهد خیلی زودتر با گوشی های هوشمند جدید متقاعد شویدبرای افزایش فروش