جو جویس در مقابل ژیلی ژانگ در پخش زنده و تلویزیون

عصر مبارزه در ورزشگاه “Copper Box Arena” لندن برگزار می شود.

جو جویس در مقابل ژیلی ژانگ: مسابقه عنوان موقت WBO

جویس امروز به عنوان یک مورد علاقه وارد مبارزه می شود. کارشناسان او را در کنار اولکساندر اوسیک و تایسون فیوری به عنوان قوی ترین بوکسور سنگین وزن جهان در حال حاضر می بینند. با این حال، پس از شکست اخیر خود از فیلیپ هرگوویچ، ژیانگ می خواهد نشان دهد که ماده قهرمانی است و شانس خود را برای یک مسابقه قهرمانی واقعی حفظ کند. جویس در سپتامبر گذشته در مقابل جوزف پارکر عنوان موقت را به دست آورد. مسابقه عنوان از دو مبارزه بین جاشوا و اوسکی، مبارزه انفجاری بین یوسیک و فیوری و دفاع های مختلف اجباری حاصل می شود. WBO تصمیم به عنوان موقت گرفت زیرا یوسیک و فیوری تمام عناوین سنگین وزن را در اختیار دارند.

یک برد امروز نمی تواند جایگاه مستقیم جویس را در مبارزه قهرمانی جهان تضمین کند، اما او را به جایگاه 3 در صف می برد. برای Oleksandr Usyk هنوز یک دفاع از عنوان WBA وجود دارد، حریف احتمالاً Daniel Dubios است. فیلیپ هرگوویچ منتظر اوکراینی در عنوان قهرمانی IBF است. جویس تنها در صورتی می‌توانست مستقیماً در رویداد عنوان مداخله کند که درگیری داخلی علیه تایسون فیوری وجود داشت.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

نسخه:وب

از ساعت 8 بعد از ظهر می توانید در جریان زنده جویس در مقابل ژانگ را تنظیم کنید. می توانید برای اشتراک Bild-Plus از اینجا ثبت نام کنید. دسترسی را می توان به صورت ماهانه لغو کرد.

dl_button type=”affiliate” link=”https://angebote.bild.de/info” text=”برای پخش در تصویر پلاس”]

زبان ها:آلمانی

جو جویس انگلیسی با 15 برد حرفه ای از 14 ناک اوت به شب می رود. او تا کنون مجبور به اعتراف به شکست نشده است. ژانگ چینی تنها یک بار در دوران حرفه ای خود شکست خورده و 24 بار پیروز شده است.

dl_button type=”affiliate” link=”https://angebote.bild.de/info” text=”برای پخش در تصویر پلاس”]

علاوه بر مبارزه اصلی، که در مورد قهرمانی موقت جهانی WBO خواهد بود، بیلد پلاس مسابقات بیشتری را از شب مبارزه در روز شنبه نمایش خواهد داد. می توانید این مبارزات را در پخش زنده دنبال کنید:

  • مسابقه اصلی، قهرمانی موقت جهانی WBO: جو جویس در مقابل ژیلی ژانگ
  • میانه وزن: دنزل بنتلی در مقابل کایران اسمیت
  • سبک وزن: سم نوکس در مقابل کارتیک کومار
  • زنان، سبک وزن: میکائلا مایر در مقابل کریستینا لینارداتو
  • وزن کم وزن: سانی علی در مقابل ریچارد هلم
  • سنگین وزن: موزس ایتوما در مقابل کوستیانتین دوبیشچنکو

GIGA توصیه می کند

سایر توصیه های رویداد

امروز، شنبه، 15 آوریل 2023، بازی برجسته بوکس بعدی وجود دارد. جو جویس قهرمان موقت WBO و ژیلی ژانگ با هم درگیر شدند. می توانید مبارزه جویس و ژیانگ را در پخش زنده دنبال کنید.