جو جویس در مقابل ژیلی ژانگ در پخش زنده و تلویزیون

از ساعت 8 بعد از ظهر می توانید در جریان زنده جویس در مقابل ژانگ را تنظیم کنید. می توانید برای اشتراک Bild-Plus از اینجا ثبت نام کنید. دسترسی را می توان به صورت ماهانه لغو کرد.

می‌توانید جریان تصویر به‌علاوه را در رایانه شخصی در مرورگر تماشا کنید یا آن را با برنامه مناسب در دستگاه‌های مختلف مانند تلفن هوشمند اندرویدی، آیفون، آی‌پد یا Fire TV Stick پخش کنید. اگر بعد از مسابقه بوکس دیگر علاقه ای به بیلد پلاس ندارید، باید اشتراک خود را لغو کنید. وب سایت بیلد علاوه بر مسابقه زنده بوکس، دسترسی به مستندهای مختلف و خلاصه بازی های بوندسلیگا 1 و 2 را نیز ارائه می دهد.

جویس امروز به عنوان یک مورد علاقه وارد مبارزه می شود. کارشناسان او را در کنار اولکساندر اوسیک و تایسون فیوری به عنوان قوی ترین بوکسور سنگین وزن جهان در حال حاضر می بینند. با این حال، پس از شکست اخیر خود از فیلیپ هرگوویچ، ژیانگ می خواهد نشان دهد که ماده قهرمانی است و شانس خود را برای یک مسابقه قهرمانی واقعی حفظ کند. جویس در سپتامبر گذشته در مقابل جوزف پارکر عنوان موقت را به دست آورد. مسابقه عنوان از دو مبارزه بین جاشوا و اوسکی، مبارزه انفجاری بین یوسیک و فیوری و دفاع های مختلف اجباری حاصل می شود. WBO تصمیم به عنوان موقت گرفت زیرا یوسیک و فیوری تمام عناوین سنگین وزن را در اختیار دارند.

جو جویس انگلیسی با 15 برد حرفه ای از 14 ناک اوت به شب می رود. او تا کنون مجبور به اعتراف به شکست نشده است. ژانگ چینی تنها یک بار در دوران حرفه ای خود شکست خورده و 24 بار پیروز شده است.

یک برد امروز نمی تواند جایگاه مستقیم جویس را در مبارزه قهرمانی جهان تضمین کند، اما او را به جایگاه 3 در صف می برد. برای Oleksandr Usyk هنوز یک دفاع از عنوان WBA وجود دارد، حریف احتمالاً Daniel Dubios است. فیلیپ هرگوویچ منتظر اوکراینی در عنوان قهرمانی IBF است. جویس تنها در صورتی می‌توانست مستقیماً در رویداد عنوان مداخله کند که درگیری داخلی علیه تایسون فیوری وجود داشت.

نسخه:وب

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

زبان ها:آلمانی

dl_button type=”affiliate” link=”https://angebote.bild.de/info” text=”برای پخش در تصویر پلاس”]

dl_button type=”affiliate” link=”https://angebote.bild.de/info” text=”برای پخش در تصویر پلاس”]

امروز، شنبه، 15 آوریل 2023، بازی برجسته بوکس بعدی وجود دارد. جو جویس قهرمان موقت WBO و ژیلی ژانگ با هم درگیر شدند. می توانید مبارزه جویس و ژیانگ را در پخش زنده دنبال کنید.

علاوه بر مبارزه اصلی، که در مورد قهرمانی موقت جهانی WBO خواهد بود، بیلد پلاس مسابقات بیشتری را از شب مبارزه در روز شنبه نمایش خواهد داد. می توانید این مبارزات را در پخش زنده دنبال کنید:

  • مسابقه اصلی، قهرمانی موقت جهانی WBO: جو جویس در مقابل ژیلی ژانگ
  • میانه وزن: دنزل بنتلی در مقابل کایران اسمیت
  • سبک وزن: سم نوکس در مقابل کارتیک کومار
  • زنان، سبک وزن: میکائلا مایر در مقابل کریستینا لینارداتو
  • وزن کم وزن: سانی علی در مقابل ریچارد هلم
  • سنگین وزن: موزس ایتوما در مقابل کوستیانتین دوبیشچنکو