جایگزین AirPods با تخفیف شدید در آمازون – آیا ارزش خرید دارد؟

هر دو قاب شارژ و هدفون جداگانه از نظر طراحی شبیه به AirPods Pro اپل هستند. با این حال، به دلیل رنگ مشکی، هسته‌های صدا وقتی آن‌ها را در گوش خود می‌زنید چندان به چشم نمی‌آیند. به گفته سازنده، زمان اجرا تا 7 ساعت و تمام خواهد شد بلوتوث 5.2 ارتباط برقرار می کند. حتی هدفون نیز گنجانده شده است IPX5 در برابر جت های آب از هر زاویه ای محافظت می شود – بنابراین می توان از آنها برای ورزش یا باران شدید نیز استفاده کرد. آنها با اندروید، iOS، رایانه های شخصی، مک و سایر دستگاه های بلوتوث سازگار هستند.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/10/18 ساعت 8:29 ب.ظ

Soundcore Life P2 Mini چه چیزی به شما پیشنهاد می کند؟

برای مقایسه: AirPods Pro می تواند کارهای بیشتری انجام دهد – اما هزینه بسیار بیشتری نیز دارد:

جایگزین AirPods در آمازون: آیا ارزش خرید دارد؟

البته با این قیمت نباید از نظر کیفیت صدا انتظار معجزه داشته باشید – اما هدفون ها در آمازون با 4.4 از 5 ستاره کاملاً خوب عمل می کنند. بالاتر از همه، صدای خوب و کیفیت ساخت بالا قابل ستایش است.

با قیمت 31.99 یورو، واقعاً نمی توانید اشتباه کنید. Soundcore Life P2 Mini هستند بسیار ارزان تر از AirPods، اما ممکن است چندان شیک به نظر نرسد. را کیفیت، عملکرد و کیفیت صدا قانع کننده است با این حال – با توجه به قیمت پایین. اگر نمی خواهید 130 یورو برای AirPods بپردازید، این هدفون بلوتوث نیز انتخاب خوبی است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع Soundcore Life P2 Mini

اگر می‌خواهید ایرپاد واقعی را از اپل بخرید، برای ساده‌ترین نسخه باید حدود 130 یورو روی میز بگذارید. وقتی در نظر بگیرید که در حال حرکت فقط می توانید به موسیقی گوش دهید و با آن تماس تلفنی برقرار کنید، سرگرمی ارزانی نیست. با هدفون Soundcore Life P2 Mini، آمازون در حال حاضر یک جایگزین ارزان قیمت را به فروش می رساند 31.99 یورو (مشاهده لیست در آمازون). در مقایسه قیمت، حداقل 39.09 یورو از سایر ارائه دهندگان پرداخت می شود. برای دریافت قیمت باید کوپن تخفیف زیر قیمت پیشنهادی را فعال کنید.

Soundcore Life P2 Mini

اگر به دنبال جایگزین مناسبی برای ایرپادهای اپل هستید، این پیشنهاد را برای هدفون بلوتوث ساوندکور از دست ندهید. اینها صدای خوبی ارائه می دهند و در مقایسه با AirPods هزینه کمی دارند. ما به شما خواهیم گفت که آیا ارزش خرید دارد یا خیر.

آمازون: Soundcore Life P2 Mini با قیمت مقرون به صرفه

برنامه های صوتی یکپارچه نیز جالب هستند. در اینجا می توانید یکی را انتخاب کنید سه حالت صدا با لمس یک دکمه انتخاب کنید: تقویت کننده باس برای آهنگ های شدید، حالت پادکست برای پادکست ها و کتاب های صوتی، و حالت امضا برای همه انواع موسیقی دیگر.

به جای 39.09 یورو: هدفون بلوتوث داخل گوش با باس شدید، عمر باتری تا 32 ساعت و اتصال USB-C. همین حالا از کوپن تخفیف خود استفاده کنید و 20 درصد پس انداز کنید.