جایگزین پوکمون قبل از پایان: قمار کریپتو نتیجه معکوس دارد

در حالی که بازی‌های فعلی پوکمون تنها بر روی نینتندو سوییچ منتشر می‌شوند، بسیاری از استودیوهای توسعه‌دهنده کوچک‌تر در تلاش هستند تا اصل گیم‌پلی محبوب را به رایانه‌های شخصی نیز بیاورند. Untamed Isles احتمالا دیگر موفق نخواهد شد. همانطور که جاشوا گرانت، توسعه‌دهنده اصلی در به‌روزرسانی اعلام کرد، کل بودجه به دلیل سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال از بین رفت.

البته طرفداران Untamed Isles اصلا از این اعلام خوشحال نیستند. از این گذشته، آنها فقط منتظر یک بازی نیستند، بسیاری از آنها حتی خودشان بودجه آن را تامین کردند. هواداران اکنون خواستار بازپرداخت پول هستند. با این حال، تردید وجود دارد که آیا توسعه دهندگان پولی برای این کار دارند یا خیر. بسیاری نیز احساس می کنند فریب خورده اند، زیرا Untamed Isles اخیراً در مورد محتوای جدید اطلاعیه داده و حتی تاریخ انتشار را نیز اعلام کرده است. هیچ صحبتی در مورد پایان احتمالی پروژه وجود نداشت.منبع

در اینجا نگاهی به نحوه بازی Untamed Isles داریم:

جایگزین پوکمون در پایان: طرفداران پول خود را پس می خواهند

MMO Untamed Isles می‌توانست جایگزین خوبی برای طرفداران پوکمون بدون نینتندو سوییچ باشد. با این حال، توسعه دهندگان بودجه خود را بیش از 500000 دلار آمریکا هر چیزی جز هوشمندانه سرمایه گذاری کرده اند.

جایگزین پوکمون در سقوط کریپتو همه چیز را از دست می دهد

با این حال، Untamed Isles نمی‌خواهد کاملاً تسلیم شود، بلکه می‌خواهد فعلاً به “خواب زمستانی” بپردازد. جاشوا گرانت به این موضوع اطمینان دارد که بازار کریپتو دوباره در حال تثبیت است. با این حال، او اطلاعات دقیق تری در مورد چگونگی و زمان ادامه جایگزین پوکمون فاش نمی کند.

Untamed Isles در اصل از طریق Kickstarter تأمین مالی شد. در آنجا پشتیبانی می شود بیش از 3000 طرفدار با حدود 500000 یورو از این پروژه حمایت کردند. به گفته گرانت، این پول در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری شده است که در ابتدا می توانستند سود به همراه داشته باشند. با این حال، به دلیل سقوط بیشتر ارزهای دیجیتال، احتمالاً پول کافی برای ادامه تحولات باقی نمانده است. (منبع: Kickstarter)