سیگنال در نسخه جدید برای اندروید و iOS در دسترس است. اپراتورهای پیام رسان بهبودهایی در تماس های گروهی و پشتیبانی PayPal برای کمک های مالی ایجاد کرده اند. جایگزین WhatsApp نیز به طور فزاینده ای محبوب می شود.

سیگنال: آپدیت اپلیکیشن اندروید و iOS

از این پس سیگنال مسنجر رمزگذاری شده در یک است نسخه جدید برای گوشی های هوشمند اندروید و آیفون آماده. اپلیکیشن دسکتاپ نیز آپدیت شده است. دو ویژگی جدید در قلب به‌روزرسانی قرار دارند که بر تماس‌های گروهی و کمک‌های مالی PayPal تأثیر می‌گذارند.

در تماس های گروهی از طریق سیگنال، کاربران اکنون می توانند خودشان تصمیم بگیرند که آیا سایر اعضای گروه از طریق تماس تلفنی مطلع می شوند یا فقط با یک اعلان ساده در مورد خود تماس. با این حال، یک محدودیت وجود دارد، زیرا گزینه آهنگ زنگ محدود به گروه هایی با حداکثر 16 عضو است. با گروه‌های بزرگ‌تر، با اعلان باقی می‌ماند.

نوآوری دوم با فرصت های اهدایی در برنامه یافت می شود. هر کسی که بخواهد از اپراتورهای پیام رسان رایگان پشتیبانی کند، اکنون می تواند از طریق PayPal این کار را انجام دهد. یک دکمه اهدای مربوطه را می توان در نسخه جدید برنامه پیدا کرد. پیش از این، امکان کمک مالی محدود به پرداخت‌هایی بود که از طریق کارت اعتباری یا از طریق Google Pay و Apple Pay انجام می‌شد.

چند هفته پیش، سیگنال همچنین پیام های صوتی را در نسخه اندروید بهبود بخشید. در اینجا، هنگام ضبط، همه صداهای دیگر در تلفن هوشمند به طور خودکار بی صدا شد.

در ویدیو: نگاهی به مهم ترین جایگزین های واتس اپ.

مطالعه: 24 درصد از آلمانی ها از سیگنال استفاده می کنند

سیگنال در اعلام عملکردهای جدید به مطالعه ای در مورد استفاده از گوشی های هوشمند در آلمان اشاره دارد. بر این اساس سیگنال بیشترین رشد را در بین سرویس های پیام رسان به ثبت رسانده است. 58 درصد از پاسخ دهندگان سیگنال را می شناسند، طبق اظهارات خود، 24 درصد این پیام رسان را روی گوشی هوشمند خود نصب کرده اند (منبع: Ad Alliance).