جایگزین های Skyrim: 9 بازی که اکنون می توانید در Steam بازی کنیدسال‌هاست که گیمرها منتظر دنباله‌ای برای The Elder Scrolls 5: Skyrim هستند. تمام سکوت رادیویی از Bethesda. از این گذشته، گزینه‌های بسیار خوبی در Steam وجود دارد که می‌توانید از آنها برای دوری از زمان استفاده کنید.

چه چیزی The Elder Scrolls 5: Skyrim را خاص می کند؟ آیا این دنیای عاشقانه طراحی شده است؟ مبارزات پر از عمل با شمشیر و جادو؟ احتمالاً این ترکیبی از اندازه و توجه به جزئیات است که بازی نقش آفرینی Bethesda را می سازد آن را به چنین موفقیتی در سراسر جهان تبدیل کرد. اگر به دنبال بازی هایی هستید که خط بسیار مشابهی دارند، ممکن است بازی جدیدی را در گالری عکس ما پیدا کنید که شما را برای همیشه مشغول خواهد کرد.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning دارای جادو، هیولاها و دنیای باز است. شما می توانید از بین سلاح ها، زره ها و مهارت های زیادی یکی را انتخاب کنید تا هر طور که می خواهید بجنگید. به طور طبیعی ماموریت های جانبی هیجان انگیز را نباید از دست داد. در کنار نویسنده پرفروش RA Salvatore، طراح اصلی نسخه قبلی Skyrim، The Elder Scrolls 4: Oblivion نیز روی Kingdom of Amalur: Re-Reckoning کار کرده است.

در Fallout: New Vegas هیولاهای جادویی یا فانتزی وجود ندارد، اما در عوض آمریکای آلوده پس از هسته ای وجود دارد که در آن وجود دارد. تعداد زیادی شخصیت عجیب و غریب که در اطراف راه می روند. در صحرای لاس وگاس، می‌توانید با موجودات جهش یافته سر و کله بزنید و به گروه‌های مختلف بپیوندید که برای برتری می‌جنگند. اگر این تنظیمات را دوست دارید، می‌توانید Fallout 3 و Fallout 4 را که توسط خود Bethesda توسعه داده شده‌اند نیز امتحان کنید.

مانند Fallout: New Vegas، The Outer Worlds نیز توسط Obsidian Entertainment ساخته شده است. با این حال، این بار در نهایت به یک مستعمره فضایی خواهید رسید، جایی که به یک توطئه ویرانگر کشیده خواهید شد. در ماجراجویی خود با همراهانی ملاقات خواهید کرد که می توانند به خدمه شما و آنها نیز بپیوندند انگیزه ها و ماموریت های خود دارند. البته، هیولاهای بیگانه نیز وجود دارند که منتظر ضربه زدن هستند.

چه جایگزینی بهتر از Skyrim نسبت به ماد Skyrim که در بازی خودش ساخته شده است؟ Enderal به طور کامل بازی نقش آفرینی Bethesda را تغییر داد. یک دنیای جدید، یک داستان جدید و همچنین مکانیک های جدید بازی مانند a سیستم مهارتی بازنگری شده و حتی عناصر بقا.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen دقیقاً همان چیزی را دارد که طرفداران Skyrim به آن نیاز دارند: یک دنیای فانتزی بزرگ و باز و نبرد پر اکشن با مهارت ها و سلاح های مختلف. شما همچنین می توانید از بین نه شغل برای شخصیت خود انتخاب کنید. این همچنین بر انتخاب همراهان شما که همیشه در دنیای تاریک در کنار شما هستند تأثیر می گذارد.

بیرونی یکی را مخلوط می کند جهان باز با عناصر بقا با سیستم مبارزه ای که یادآور Dark Souls است. جالب اینجاست که می توانید بازی را به همراه یک دوست نیز تجربه کنید. با تقسیم صفحه می توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت محلی قمار کنید.

در Kingdom Come: Deliverance، دنیایی به بزرگی Skyrim پیدا نخواهید کرد. از سوی دیگر، بوهمای قرون وسطایی پر از جزئیات است و منظره را با خود نشان می دهد دهکده ها، برگرها و جنگل ها حتی بسیار واقع بینانه.با این حال، شما باید بدون جادو در بازی نقش آفرینی انجام دهید. در بازی Kingdom Come: Deliverance تنها سلاح‌ها و زره‌هایی وجود دارد که واقعاً در جنگ مورد استفاده قرار می‌گرفتند.

اگر به دنبال یک بازی نقش آفرینی نمادین از آلمان هستید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که سری Gothic را ببینید. اگرچه Gothic 2 به وضوح از نظر گرافیکی قدیمی شده است، اما همچنان دنیایی پر جنب و جوش با شخصیت های متعددی را ارائه می دهد که سرنوشت آنها را به دست می آورید. می تواند در تصمیمات شما تأثیر بگذارد. با Elex 2، توسعه دهنده Piranha Bytes نیز اخیرا یک بازی علمی-تخیلی نقش آفرینی جدید منتشر کرده است.

البته، برای جایگزینی Skyrim، می‌توانید ابتدا سایر بازی‌های سری The Elder Scrolls را امتحان کنید. The Elder Scrolls 3: Morrowind هم از نظر گرافیکی و هم از نظر گیم پلی سن خود را نشان می دهد، اما دنباله The Elder Scrolls 4: Oblivion قبلاً ویژگی های زیادی را معرفی کرده است که بعداً در Skyrim گسترش یافتند. Cyrodill همچنین پر از ماجراجویی است و گسترش جزیره Shivering شما را به یکی می‌برد دنیای کاملا دیوانهتحت حکومت Daedra Sheogorath.منبع