جایگزین نتفلیکس خود: رئیس سونی به زبان ساده صحبت می کند

هیروکی توتوکی، مدیر مالی سونی اخیراً در مورد سریال و تجارت فیلم اظهار نظر کرده است (منبع: هالیوود اینسایدر). در کنفرانس سرمایه گذاران، او اعتراف کرد که شرکت تابعه SonyPictures در مقایسه با شرکت های رسانه ای رقیب مانند دیزنی و برادران وارنر دیسکاوری “کوچکتر” است. با این حال، استودیوی سرگرمی عامل اصلی درآمد سونی است زیرا «پلتفرم پخش جریانی پرهزینه» برای شروع و پر شدن مداوم محتوا ندارد. جایگزین نیز در یک لحظه توضیح داده می‌شود: «به همین دلیل است که می‌توانیم محتوای ویدیویی خود را پخش کنیم به بالاترین قیمت پیشنهادی بفروشدتوتوکی گفت.

سونی پیکچرز تولید می کند، دیگران آن را نشان می دهند

همچنین مشتاقانه منتظر فیلم اقتباسی از بازی مسابقه ای پلی استیشن “Gran Turismo” است که در آن دیوید هاربر (“چیزهای عجیب”) در میان دیگران بازی خواهد کرد. در حال حاضر، سونی پیکچرز به استراتژی ثابت شده تمرکز بر تولید محتوای جذاب پایبند است. تلاش پرهزینه و پرخطر اجرای یک پلت فرم استریم به دیگران واگذار شده است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

در واقع، تولیدات سونی پیکچرز همیشه در سرویس‌های پخش مختلف در دسترس بوده است. این روشی است که الهام گرفته از موفقیت پلی استیشن کار می کند سریال The Last of Us در آلمان در WOW (بلیت سابق آسمان). انیمیشن «مرد عنکبوتی: جهان جدید» در نتفلیکس در دسترس است.

GRAN TURISMO – نگاهی انحصاری دزدکی

سونی پیکچرز مجموعه‌های «بهتر است با ساول تماس بگیر»، «آخرین ما» و فیلم‌های موفق باکس آفیس مانند «مرد عنکبوتی: راه خانه نیست» را تولید کرده است. آیا غول سرگرمی در نهایت سرویس پخش خود را راه اندازی خواهد کرد؟ در یک کنفرانس سخنان واضحی از رئیس وجود داشت.

نتفلیکس
پروژه های هیجان انگیزی در خط لوله سونی پیکچرز وجود دارد ادامه از فیلم کالت اسلشر “من میدانم تو در تابستان قبل چکار کردی” از سال 1997 (مشاهده اصلی در آمازون) در حال انجام است.

Netflix، Amazon Prime Video، Disney+ و بسیاری دیگر: انتخاب خدمات پخش (بیش از حد) زیاد است. به نظر می رسد که هر گروه رسانه ای پیشنهاد خاص خود را دارد – البته با نمایش ها و فیلم های انحصاری که فقط در پلتفرم خودش قابل مشاهده است. با در نظر گرفتن این موضوع، شگفت‌انگیز است که غول صنعت سونی پیکچرز اینترتینمنت (قبلاً: کلمبیا پیکچرز) تا به حال عقب‌نشینی کرده است.

رئیس سونی “پلتفرم استریم گران قیمت” نمی خواهد