اگر در حال حاضر به یک ساعت هوشمند جدید علاقه مند هستید، پس حتما باید قبل از خرید آن صبر کنید. سامسونگ به زودی گلکسی واچ 5 را معرفی خواهد کرد. اما این رقابت برنامه ریزی های زیادی نیز دارد. در پاییز می توانید بهترین ساعت های هوشمند اندرویدی را خریداری کنید. ما این را مدیون پردازنده جدیدی از کوالکام هستیم.

سامسونگ الکترونیکس

Snapdragon W5+ Gen 1 برای ساعت های هوشمند ارائه شد

کوالکام با اسنپدراگون W5+ Gen 1 پردازنده جدیدی را برای ساعت های هوشمند اندرویدی معرفی کرده است. این پردازنده مدت هاست که انتظار می رود چرا که در مقایسه با نسل فعلی پردازنده ها دارای مزایای زیادی است. پردازنده ساعت هوشمند تولید شده با استفاده از فرآیند 4 نانومتری ارائه می دهد عملکرد را دو برابر کنید، اما 50 درصد انرژی کمتری مصرف می کند و 30 درصد کوچکتر است. همه اینها تضمین می کند که ساعت های هوشمند جدید سریعتر کار می کنند و عمر بیشتری دارند (منبع: کوالکام).

سازندگان ساعت های هوشمند با پردازنده های جدید گزینه های طراحی و ویژگی های بسیار بیشتری خواهند داشت. بنابراین می تواند سازندگان ساعت‌های نازک‌تری می‌سازند که به اندازه ساعت‌های هوشمند فعلی عمر می‌کنند – یا عمر باتری را به میزان قابل توجهی با قاب های همان اندازه افزایش دهید. توابع بیشتری نیز باید پشتیبانی شوند. اینکه سازندگان چه چیزی از امکانات جدید پیاده سازی می کنند، البته یک سوال دیگر است.

Oppo Watch 3 به Snapdragon W5+ Gen 1 جدید مجهز خواهد شد. Mobvoi همچنین یک ساعت پیشرفته جدید TicWatch را معرفی کرده است. هنوز جزئیات خاصی در مورد این تجهیزات وجود ندارد. اطلاعات بیشتر باید در اواخر تابستان در دسترس باشد.

آنچه که ساعت های فعلی سامسونگ می توانند انجام دهند:

Samsung Galaxy Watch 5 در فوکوس

سامسونگ با Galaxy Watch 4 سیستم عامل را به Wear OS تغییر داد و بلافاصله بازار ساعت های هوشمند اندروید را فتح کرد. رقابت باید برای مدت طولانی به این لوله نگاه می کرد، زیرا سامسونگ یک انحصار یک ساله را تضمین کرده بود تا دیگر تولید کنندگان نتوانند از آن پیروی کنند. اکنون کارت ها در حال تغییر هستند. سامسونگ به زودی گلکسی واچ 5 را معرفی خواهد کرد و با Wear OS 3.5 و پردازنده جدید کوالکام، رقابت پایه و اساس مناسبی برای پیروی از آن دارد.