جایگزین ارزان قیمت ماکیتا برای 59.99 یورو

از امروز (18 ژوئن)، رادیو سایت ساخت و ساز از مدیون (MD43877) ارائه شده با قیمت 59.99 یورو (مشاهده در Aldi در فروشگاه آنلاین). با وزنی از 1.94 کیلوگرم و ابعاد 28.2×23.5×18 سانتی متر رادیو محل ساخت و ساز نسبتاً سبک و فشرده است.

جنب FM رادیو سایت ساخت و ساز مدیون را نیز پشتیبانی می کند DAB+/PLL و هر کدام 30 حافظه ایستگاه ارائه می دهد. اگر ترجیح می دهید به موسیقی خود گوش دهید، می توانید گوشی هوشمند خود را از طریق بلوتوث 5.0 وصل کنید. توان خروجی موسیقی 50 وات حداکثر در هستند. پوشش بلندگو با فلز پوشیده شده است.

رادیو سایت ساخت و ساز مدیون از امروز در فروشگاه اینترنتی الدی در دسترس است. قیمت 59.99 یورو شامل هزینه حمل 4.95 یورو نیز می شود. با این حال، ارزان تر است آمازون. ظاهراً خرده فروش آنلاین همان مدل را با نام مدل دیگری دارد. با این حال، با 59.99 یورو، قیمت به همان اندازه Aldi بالا است بدون هزینه حمل و نقل.منبع

همه چیز با موسیقی کمی ساده تر است – و چه کسی می گوید که سایت های ساختمانی باید استثنا باشند؟ با این حال، گوشی هوشمند جایی در میان گرد و غبار، رنگ و کثیفی ندارد. راه حل اکنون از Aldi در دسترس است: از امروز، تخفیف دهنده یک رادیو سایت ساخت و ساز از Medion را در فروشگاه آنلاین خود به قیمت 59.99 یورو ارائه می دهد. در مقایسه با رادیوهای محبوب ساخت و ساز ماکیتا، خریداران می توانند مقدار زیادی صرفه جویی کنند.

ماکیتا مورد علاقه صنعتگر است. ابزارهای سازنده ژاپنی را می توان تقریباً در هر سایت ساختمانی یافت. اگر در حال بازی با رادیو ساخت و ساز ماکیتا هستید، اما به دلیل قیمت های اغلب بالا معذب شده اید، جایگزین ارزان تری را در Aldi در فروشگاه آنلاین پیدا خواهید کرد.

Aldi رادیو سایت ساخت و ساز را از Medion با قیمت 59.99 یورو ارائه می دهد

Aldi یک رادیو ساخت و ساز از Medion ارائه می دهد. (منبع تصویر: فروشگاه اینترنتی مدیون/آلدی)

چراغ کار LED و نمایشگر ساعت (در قالب 12 یا 24 ساعته) و یک اکولایزر نیز روی آن قرار دارند. این باتری 2000 میلی آمپری یکپارچه باید از زمان اجرا تا 10 ساعت اطمینان حاصل شود. عملیات برق نیز امکان پذیر است.

در آمازون بدون هزینه حمل و نقل

MEDION E66877 DAB+ رادیو محل ساخت و ساز (محفظه مقاوم، ضد پاشش (IP44)، بلوتوث 5.0، P
MEDION E66877 DAB+ رادیو محل ساخت و ساز (محفظه مقاوم، ضد پاشش (IP44)، بلوتوث 5.0، P

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/06/18 10:39 ب.ظ

با تشکر از گواهی IP44 رادیو در برابر آسیب ناشی از نفوذ اشیاء خارجی یا پاشیدن آب محافظت می شود و آن را به همراه ایده آل در محل ساخت و ساز یا سایر کارهای نوسازی توسط متخصصان یا صنعتگران سرگرمی تبدیل می کند. هوشمندانه: رادیو همچنین دارای یک محفظه ذخیره سازی ضد پاشش با اتصال 3.5 میلی متری است. برای مثال، در اینجا، تلفن هوشمند یا پخش کننده MP3 را می توان با خیال راحت کنار گذاشت.