جانشین ضربه Steam حتی قبل از انتشار بسیار محبوب بود

اولین برداشت را از بازی آینده دریافت کنید:

زبان ها:انگلیسی آلمانی

بستر، زمینه:ویندوز 7

تریلر Cities Skylines 2: New پیش بینی می کند

باید دید که آیا Cities Skylines 2 نیز موفق خواهد شد مانند نسخه قبلی خود به یک موفقیت طولانی مدت تبدیل شود یا خیر. با این حال، اگر توسعه‌دهندگان دوباره به حالت‌ها و محتوای انجمن باز هستند، قسمت دوم نیز باید در بین طرفداران بسیار محبوب باشد.منبع

این واقعاً بین بازیکنان محبوب است. در نظرات، Cities Skylines 2 (اکنون آن را در Steam تماشا کنید) آن را به درستی دریافت کرده است ستایش بسیار:

تریلر رسمی بازی Cities: Skylines II

به عنوان بخشی از یک نمایشگاه، مایکروسافت نه تنها تاریخ انتشار Cities Skylines 2 را فاش کرد، بلکه در همان زمان این شرکت تریلر جدیدی را منتشر کرد که باعث شور و شوق و حتی اشک شوق شد.

شهرها: خطوط آسمانی

Developer Colossal Order Ltd. این بازی را واقعی ترین شهرساز تمام دوران توصیف می کند و همچنین در آخرین تریلر گیم پلی بازی، چیزهای زیادی در مورد آن نشان می دهد.

24 اکتبر نمی تواند به این زودی ها بیاید. من نمی توانم منتظر بمانم تا در Cities Skylines 2 محتوا ایجاد کنم.”

در 23 مه 2023، آخرین برنامه توسعه به Cities Skylines با “Hotels & Retreats” منتشر شد. تا به امروز، شبیه سازی ساختمان شهر از سال 2015 طرفداران زیادی دارد که اکنون مشتاقانه منتظر ادامه آن هستند.

نسخه:1.0

به گفته ناشر Paradox Interactive، این باید باشد 24 اکتبر 2023 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X|S ظاهر شود و به شما یک اقتصاد عمیق و پر جنب و جوش ارائه دهد.