تینک ترموستات های هوشمند رادیاتور را با قیمت مناسب به فروش می رساند

کیت استارت ترموستات رادیاتور هوشمند tado V3+

به جای 139.99 یورو RRP: مجموعه استارت ترموستات گرمایش هوشمند. سازگار با Amazon Alexa، Google Home و Apple Homekit.

اگر نمی‌خواهید نگران قبض آب و برق بعدی باشید، می‌توانید همراه باشید ترموستات های رادیاتور تادو فقط پول پس انداز کنید Tink ترموستات هوشمند رادیاتور نسخه 3+ را برای گسترش مجموعه موجود در حال حاضر ارائه می دهد 49.95 یورو از جمله ارسال به (به پیشنهاد در آمازون مراجعه کنید). در نمایندگی های دیگر حداقل 79 یورو پرداخت می کنید، بنابراین در اینجا پس انداز درجه یک دریافت می کنید.

Tado° ترموستات رادیاتور هوشمند V3+

به جای 89.99 یورو: محصول اضافی برای مجموعه‌های تادو، سازگار با الکسا، سیری و دستیار Google برای گرمایش و کنترل دیجیتال اتاق فردی از طریق برنامه – نصب آسان.

آیا هنوز به یک کیت شروع مناسب نیاز دارید؟ پس این پیشنهاد تینک درست است، جایی که طبق Idealo می توانید 15 یورو در مقایسه با بهترین پیشنهاد بعدی پس انداز کنید:

کیت استارت ترموستات رادیاتور هوشمند tado V3+

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

شما بدون استرس مال خود را می خواهید تامین کننده برق یا گاز را تغییر دهید? سپس باید از سرویس آنلاین استفاده کنید یادآوری کن دانستن در اینجا کارشناسان بازار را رصد می کنند، قیمت ها را مقایسه می کنند و سال به سال به طور خودکار به یک ارائه دهنده معتبر برای شما سوئیچ می کنند.

اکنون بدون تعهد، پتانسیل پس انداز را بررسی کنید

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/01/23 ساعت 12:15 ب.ظ

با قیمت بالای انرژی، نگاهی دقیق تر به سیستم گرمایشی خود می تواند ارزشمند باشد. زیرا در اینجاست که با استفاده از ترموستات های هوشمند می توانید در هزینه های خود صرفه جویی زیادی کنید. هر کسی که قبلاً یک سیستم تادو برای کنترل رادیاتورها دارد و می‌خواهد آن را با قیمت ارزان گسترش دهد، می‌تواند با قیمتی بسیار مناسب به Tink ضربه بزند.

Tink: ترموستات هوشمند رادیاتور با قیمت مناسب

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/01/23 ساعت 12:25 ب.ظ

ترموستات های هوشمند رادیاتور Tado به شما چه پیشنهادی می دهند؟

نصب معمولا آسان است و از طریق اکثر سیستم های گرمایشی انجام می شود آداپتور عرضه شده پشتیبانی می کند. پس از راه اندازی موفقیت آمیز، گرمایش خانگی همچنین در حال حرکت کنترل شود و به عنوان مثال، قبل از ورود از طریق اینترنت از طریق یک برنامه روشن شود.

نصب ترموستات هوشمند رادیاتور برای چه کسانی ارزش دارد؟

با این مجموعه، تنها کاری که باید انجام دهید این است که سرهای ترموستاتیک قدیمی خود را باز کنید و ترموستات های هوشمند رادیاتور را پیچ کنید – بدون حفاری یا خونریزی. گرمایش شما نه تنها از طریق برنامه، بلکه در صورت ادغام در سیستم‌های خانه هوشمند مربوطه قابل کنترل است. همچنین با فرمان صوتی خدمت. این سیستم، در میان چیزهای دیگر، با دستیار گوگل، آمازون الکسا و هوم کیت اپل سازگار. بنابراین این سیستم برای همه کسانی که از گرمایش خود استفاده می کنند ارزشمند است باهوش تر، کارآمدتر و انعطاف پذیرتر کنترل کنید و همزمان می خواهید در پول خود صرفه جویی کنید.

دمای اتاق به طور خودکار توسط سیستم تادو اندازه گیری می شود و خروجی گرمایش با توجه به تنظیمات برنامه ریزی شده تنظیم می شود. حتی اون هم میتونه پیش بینی آب و هوا درگیر و گرمایش هنگام پخش به طور خودکار خاموش می شود اراده. این سیستم توسط یک پل اینترنتی که در تمام مجموعه های شروع کننده موجود است کنترل می شود.

Tado° ترموستات رادیاتور هوشمند V3+