تکرار و خلاصه در تلویزیون و استریم – کی و کجا؟

ProSieben این رویداد ورزشی را به صورت زنده از تلویزیون پخش خواهد کرد. اگر شب‌ها از یکشنبه تا دوشنبه به خواب می‌روید، می‌توانید به راحتی بعد از صبحانه یا مخفیانه در زمان استراحت ناهار، تکرار Super Bowl را تنظیم کنید. از ساعت 09:00 صبح ProSieben MAXX بازپخش بازی Super Bowl بین فیلادلفیا ایگلز و کانزاس سیتی چیفز را نشان می دهد. برنامه ProSieben MAXX هم در تلویزیون رایگان و هم به صورت پخش زنده در دسترس است. می‌توانید از طریق سرویس استریم ProSieben Joyn به صورت آنلاین تنظیم کنید.

به جریان زنده ProSieben MAXX

پخش آنلاین Super Bowl 2023 و Recap Stream را به صورت آنلاین تماشا کنید

گالری عکس را شروع کنید(32 تصویر)

همچنین امسال گزینه های مختلفی برای تماشای Super Bowl LIIV به صورت خلاصه یا زنده وجود دارد. هر کسی که مایل است پخش تلویزیونی از ProSieben و پیش نمایش پخش شده در ProSieben Maxx را بعداً دوباره تماشا کند، می تواند برنامه تلویزیونی را با سرویس Save.TV https//www.save.tv تماشا کند. این سرویس هزینه دارد، اما پس از اولین ثبت نام به صورت رایگان تست می شود. همچنین شانس های دیگری برای تکرار Super Bowl وجود دارد.

ضبط آنلاین تلویزیون با Save.TV
تبلیغات Super Bowl 2020: هزینه ها و بهترین ویدیوها در یک نگاه

Super Bowl 2023: تکرار در تلویزیون (تاریخ و ایستگاه)

آیا پشتکار داشتید و می خواستید بهترین صحنه ها را دوباره تماشا کنید؟ یا اینکه پخش برای شما خیلی دیر شده است، بنابراین باید به پخش مجدد متوسل شوید؟ تجربیات Super Bowl خود را در نظرات ارسال کنید!منبع

طرفداران فوتبال باید به کانال رسمی یوتیوب NFL نیز نگاهی بیندازند. در اینجا می توانید چند ساعت پس از پایان بازی به چند ویدیوی هایلایت از آخرین بازی فصل NFL به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید. ویدئوها به صورت رایگان و بدون ثبت نام برای پخش در دسترس هستند. همچنین می توانید بسیاری از نکات برجسته و اطلاعات پس زمینه فصل NFL 2023 را در وب سایت آلمانی ran.de مشاهده کنید.

اگر برای تاریخ ثابت پخش تلویزیون وقت ندارید، باید به سرویس پخش DAZN نیز نگاهی بیندازید. در اینجا می توانید به راحتی هر زمان که بخواهید به پخش مجدد Super Bowl دسترسی داشته باشید. دسترسی به این سرویس اکنون 29.99 یورو در ماه هزینه دارد. دیگر یک ماه آزمایشی رایگان وجود ندارد.

شما همچنین می توانید “NFL Gamepass” را برای یک ماه فقط با 0.99 یورو رزرو کنید. نه تنها پخش زنده “سوپر بول” در اینجا گنجانده شده است. Access همچنین به شما امکان می دهد چندین بازی فصل NFL را دوباره زنده کنید. Gamepass نه تنها بازی Super Bowl، بلکه نمایش نیمه‌تیم را نیز ارائه می‌کند. همچنین می‌توانید به طیف گسترده‌ای از محتوای اضافی آنلاین، از جمله ویدیوهای برجسته متعدد از «فصل منظم» و بازی‌های پلی آف و ویدیوهایی با گزارش‌های پس‌زمینه دسترسی داشته باشید.

در شب یکشنبه، 12 فوریه تا دوشنبه، 13 فوریه، پنجاه و هفتمین سوپر بول برمی خیزد. ProSieben به صورت زنده از تلویزیون پخش خواهد شد. با این حال، بسیاری نمی خواهند یا نمی توانند شب طولانی را تحمل کنند و تا ساعت 4.5 صبح بیدار می مانند. پس از پخش زنده، چند فرصت برای تماشای بازپخش Super Bowl 2023 خواهید داشت. این هم در تلویزیون رایگان و هم در جریان کار می کند.

سوپر باول