تولیدکننده چینی واقعاً با خودروهای الکترونیکی شروع به کار کرده است

BYD با دو سدان الکتریکی با بودجه های مختلف، یک خودروی جمع و جور و یک کراس اوور جمع و جور و همچنین یک SUV عظیم، باید موقعیت خوبی برای بازار آلمان داشته باشد. فولکس واگن و تسلا مطمئناً به این رقابت بسیار دقیق نگاه می کنند.منبع

قیمت خرید ارزان‌تر خودروهای الکترونیکی برای مشتریان مطلوب است زیرا هزینه‌های نگهداری در حال افزایش است:

خودروهای الکترونیکی جدید BYD را به یک تهدید واقعی برای فولکس واگن و شرکت تبدیل کرده است

در حالی که BYD جایگزین ارزان تری برای مدل S در مجموعه خود با هان دارد، Seal باید به یک چالش واقعی برای مدل 3 تبدیل شود. از این گذشته، این تسلا برای مدت طولانی محبوب ترین تسلا بود، اما از آن زمان با مدل Y جایگزین شده است. BYD قصد دارد تا سال 2023 این مهر را در آلمان عرضه کند. قیمت دقیق هنوز مشخص نیست.

دامنه خودروهای الکترونیکی در حال افزایش است. بسیاری از گزینه های جایگزین برای مارک های معروف مانند فولکس واگن و تسلا به ویژه از چین می آیند. با BYD، بزرگترین تولید کننده خودروهای الکتریکی در جهان اکنون در آلمان نیز شروع به کار کرده است و انتظار می رود اولین خودروهای الکتریکی در سال 2022 به دست مشتریان برسد. BYD حتی بیشتر از حد انتظار مدل های خود را در چمدان خود دارد.

BYD جدی است: سه خودروی الکتریکی در ابتدا با دو ضربه واقعی دنبال می‌شوند

اما این همه ماجرا نیست: الف مدل دیگری به نام دلفین، می تواند به زودی به آلمان بیاید. Dolphin یک هاچ بک جمع و جور است که بسیار شبیه ID.3 فولکس واگن است. به گفته پر بروگال، مدیر فروش BYD در اروپا، به دلیل محبوبیت چنین مدل هایی در اروپا، BYD می تواند به زودی آنها را در اینجا عرضه کند.

بی وای دی فروش خودروهای برقی خود را در آلمان آغاز کرد. این برند چینی حتی از تسلا به عنوان بزرگترین تولیدکننده خودروهای الکتریکی در جهان، حداقل از نظر تعداد واحدهای فروخته شده، جلوتر است. در این کشور هستند سه مدل مختلف برای شروع وجود دارد، به نام Han، Tang و Atto3. اما از قبل مشخص است که به همین جا متوقف نخواهد شد.

BYD این را در نمایشگاه خودرو پاریس، جایی که سه مدل اولیه ارائه شد، توضیح داد. اما نه تنها این (منبع: اخبار خودرو). سدان سایز متوسط ​​به نام Seal نیز در آنجا نشان داده شد (همانطور که در عکس بالا مشاهده می شود). شباهت به مدل 3 تسلا واضح است. تمرکز نیز یکسان است، تنها این که BYD به احتمال زیاد Seal را ارزان‌تر از تسلا مدل 3 ارائه می‌کند. حداقل در چین، جایی که Seal در حال حاضر موجود است، اینگونه است.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید