توسعه دهندگان به آزمایش کنندگان بتا با هدایای جالب پاداش می دهند

دیابلو 4 (پلی استیشن 5)

دیابلو 4 در تاریخ 6 ژوئن منتشر می شود برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X|S.

برای باز کردن این چیزها باید در مرحله بتا به سطح 20 برسید. برای کسب عنوان Early Voyager باید به کیووشاد نیز برسید. همچنین امکان دانلود زودهنگام بازی را خواهید داشت. با این حال، هنوز تاریخ دقیقی وجود ندارد.

دیابلو 3 بیشتر در جهت مدرن پیش رفت. این تغییر مورد استقبال بسیاری از بازیکنان قرار گرفت، اما بازیکنان قدیمی برای از دست دادن بازی های قدیمی دیابلو عزادار بودند. به همین دلیل بلیزارد به Diablo 4 اهمیت می دهد یک ترکیب سالم. در بازی آینده، شما می خواهید در مورد آنچه که فرنچایز را عالی کرده است، فکر کنید. می توانید ببینید که آیا توسعه دهندگان در بتای آینده موفق بوده اند یا خیر.

دیابلو 4 (پلی استیشن 5)
ما در بررسی کلی خود به شما خواهیم گفت که چه انتظاراتی در نسخه بتا داشته باشید، اما اکنون Activision Blizzard همچنین نشان داده است که شما هنوز در مرحله بتا هستید. پاداش های امن می توانید و یک امتیاز از این به خصوص زیبا است، اما همچنین تند. زیرا آزمایش کننده های بتا یک بچه گرگ را به عنوان یک کالای آرایشی دریافت می کنند. در ویدیوی زیر در توییتر می توانید ببینید که چگونه به نظر می رسد.

Diablo IV – تریلر رسمی تاریخ انتشار | بازی های PS5 و PS4

توسعه دهندگان در Diablo 4 به اصول اولیه باز می گردند

زبان ها:انگلیسی آلمانی

برداشتی از داستان Diablo 4 در تریلر داشته باشید:

تا چند هفته دیگر، مرحله بتای باز بزرگ آغاز می شود که در آن می توانید طعم Diablo 4 را بچشید. شما نه تنها می توانید اولین برداشت را ایجاد کنید، بلکه می توانید پاداش های منحصر به فرد را نیز تضمین کنید.

دیابلو 4
بستر، زمینه:ویندوز کامپیوتر، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4

Diablo 4: توسعه دهندگان به آزمایش کنندگان بتا پاداش می دهند

همه جوایز در یک نگاه:

  • Beta Wolf Pack لوازم آرایشی و بهداشتی
  • عنوان ویجر اولیه
  • عنوان مصدوم اولیه