بازسازی قسمت اول The Last of Us نه تنها برای پلی استیشن 5 ظاهر می شود. بازیکنان رایانه های شخصی در نهایت می توانند در نقش جوئل و الی قرار بگیرند. با این حال، تاریخ انتشار رسمی برای آن وجود ندارد. با این حال، بیانیه یک توسعه دهنده اکنون امید می دهد.

آخرین ما

بازی The Last of Us چه زمانی برای رایانه شخصی عرضه می شود؟

The Last of Us در واقع یکی از سری های انحصاری عالی برای کنسول های پلی استیشن است. با این وجود، سونی اکنون به آرامی دروازه ها را باز می کند و انجام می دهد بیشتر و بیشتر از موفقیت های بزرگ برای رایانه شخصی نیز در دسترس هستند. نمونه دیگری از این موضوع، بازسازی اولین ماجراجویی جوئل و الی است که اکنون The Last of Us Part 1 نام دارد. انتشار برای پلی استیشن 5 برای 2 سپتامبر برنامه ریزی شده است. به گفته یکی از توسعه دهندگان Naughty Dog، نسخه رایانه شخصی “در مدت کوتاهی پس از آن” منتشر خواهد شد.

The Last of Us Part 1 “کمی پس از” PS5 روی رایانه شخصی ظاهر خواهد شد

نسخه PC هنوز به طور رسمی تاریخ انتشار ندارد. حداقل Jonathan Benainous به طرفداران بدون پلی استیشن دلیلی برای امیدواری می دهد. البته مشخص نیست که «کمی بعد» دقیقاً به چه معناست. شاید چند هفته؟ شاید چند ماه؟ حداقل سرنوشت بازی مانند خدای جنگ یا مرد عنکبوتی در امان ماندند، که تنها سال ها پس از انتشار به رایانه شخصی راه پیدا کردند.

The Last of Us قسمت 1 | اولین تریلر گیم پلی

PS5 بازی The Last of Us را زیباتر می کند

The Last of Us Part 1 می خواهد از تمام قدرت PS5 استفاده کند. این در واقع گرافیک را یک گام به جلو می برد، اگرچه نسخه اصلی برای انتشار روی پلی استیشن 4 تقویت شده است. به خصوص انیمیشن های چهره قهرمانان داستان الی و جوئل به میزان قابل توجهی افزایش یافته اند. با این وجود، بازسازی نیز مورد انتقاد قرار گرفته است. بسیاری از طرفداران تمایلی به پرداخت مجدد قیمت کامل برای یک بازی قدیمی ندارند که هنوز هم در PS4 عالی به نظر می رسد.