توسعه دهنده خبر بدی برای طرفداران دارد

چیزی که ارزش انتظار را دارد. این جمله معروفی است که امیدواریم در مورد میراث هاگوارتز صدق کند. این بازی در ابتدا قرار بود در سال 2021 منتشر شود. با توجه به بهبودهای مختلف، انتشار آن برای سال 2022 تعیین شد به تعویق افتاد. بدیهی است که این برنامه نیز بسیار فشرده بود، بنابراین تاریخ جدیدی برای اوایل سال 2023 وجود داشت.

نگاهی اجمالی به بازی آینده داشته باشید:

Hogwarts Legacy – State of Play گیم‌پلی رسمی نمایش داده می‌شود

میراث هاگوارتز: بازیکنان پلی استیشن هدایایی دریافت می کنند

بستر، زمینه:Windows PC، Xbox One، PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox Series X

طرفداران باید حتی بیشتر برای میراث هاگوارتز صبر کنند

علاوه بر این، بازیکنان پلی استیشن باید دستور تهیه معجون معروف فلیکس فلیسیس دريافت كردن. به لطف قدرت آن، بازیکنان بدون شک می توانند جعبه دنده را روی مینی مپ ببینند. مطالب باید بعدا در فوریه 2024، برای پلتفرم های دیگر نیز موجود است (منبع: Gamerant).

منبع

اکنون مشخص شده است: Hogwarts Legacy طبق برنامه ریزی در تاریخ 10 فوریه 2023 برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X/S منتشر خواهد شد. با این حال، بازیکنان PS4 و Xbox One باید تا 4 آوریل 2023 صبر کنند – حتی تا 25 ژوئیه 2023 کاربران را تغییر دهید. مشخص نیست که چرا نسخه کنسول نینتندو تنها چند ماه بعد از نسخه های دیگر ظاهر می شود، اما حداقل دارندگان کنسول های قدیمی تر نیز می توانند به این ماجراجویی بپردازند.

زبان ها:انگلیسی آلمانی

انتشار Hogwarts Legacy چندین بار به تعویق افتاده است، اما اکنون جزئیات بیشتری از سوی ناشر منتشر شده است. آنها برای همه مثبت نیستند، زیرا دارندگان کنسول های نسل آخر و نینتندو سوییچ باید صبور باشند.

میراث هاگوارتز