توسعه دهنده خبر بدی برای طرفداران دارد

علاوه بر این، بازیکنان پلی استیشن باید دستور تهیه معجون معروف فلیکس فلیسیس به دست آوردن. به لطف قدرت آن، بازیکنان بدون شک می توانند جعبه دنده را روی مینی مپ ببینند. مطالب باید بعدا در فوریه 2024، برای پلتفرم های دیگر نیز موجود است (منبع: Gamerant).

منبع

در آگوست 2022 تایید شد که نسخه های پلی استیشن این بازی وجود دارد محتوای انحصاری شامل شود. این شامل یک جستجوی اضافی به نام The Haunted Hogsmeade Shop است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا در یک سیاه چال خالی از سکنه جستجو کنند و فروشگاهی را ادعا کنند که گفته می شود بهترین قیمت ها را در بازی ارائه می دهد (منبع: چندلر وود@تویتر).

Hogwarts Legacy – State of Play گیم‌پلی رسمی نمایش داده می‌شود

میراث هاگوارتز: بازیکنان پلی استیشن هدایایی دریافت می کنند

نگاهی اجمالی به بازی آینده داشته باشید:

زبان ها:انگلیسی آلمانی

در حالی که منتظر انتشار میراث هاگوارتز هستیم، طرفداران قبلاً مجبور شده اند برخی از شکست ها را بپذیرند. با این حال، در حال حاضر، توسعه دهندگان کارت های خود را روی میز گذاشته و تاریخ را تعیین می کنند. با این حال، دارندگان کنسول های نسل آخر و نینتندو سوییچ باید صبور باشند.

میراث هاگوارتز

طرفداران باید حتی بیشتر برای میراث هاگوارتز صبر کنند

چیزی که ارزش انتظار را دارد. این جمله معروفی است که امیدواریم در مورد میراث هاگوارتز صدق کند. این بازی در ابتدا قرار بود در سال 2021 منتشر شود. با توجه به بهبودهای مختلف، انتشار آن برای سال 2022 تعیین شد به تعویق افتاد. بدیهی است که این برنامه نیز بسیار فشرده بود، بنابراین تاریخ جدیدی برای اوایل سال 2023 وجود داشت.